Напередодні Дня Української Державності ми приймали шановану делегацію голів обласних рад – учасників суспільно-наукової платформи «Хрещення. Становлення. Перемога», яку організувала Хмельницька обласна рада на чолі з Віолетою Лабазюк.
Цьому ж святу ми присвятили виставку монет НБУ серій «Державотворення» та «Збройні сили України».
Найгучніша подія місяця, що масово обговорена у місцевих ЗМІ, – поява на світ мега-цікавого науково-популярного видання «Хмельниччина: минуле, що дивує» вченого секретаря нашого музею, знаного історика та краєзнавця Сергія Єсюніна.
На знак пам’яті Оленівської трагедії до уваги відвідувачів була представлена тематична виставка літератури «Ви – у нашому серці».
Гарячий вікенд-проект «Музей, літо і я – друзі» цього разу ми втілили з молоддю Донеччини, для якої провели моціон історичною частиною Хмельницького.
Низку захоплюючих пізнавально-розважальних заходів «Ми обираємо музей…» було проведено для учасників літніх таборів з вивчення іноземних мов «Джаст-спік», «Студії «А+» та «Ін Джорі».
У музейних залах потішили вихованців-малюків «Звичайного Дива» та «Лабораторії маленьких геніїв».
Традиційно побували й у Хмельницькій міській дитячій лікарні, де в рамках «Museum-терапії» з маленькимими пацієнтами та їх батьками виготовили народну іграшку «Пташка».
Не обійшовся місяць й без особливо приємних сюрпризів – подарунків. Відтак, Анатолій Підгорний, голова Черкаської обласної ради, презентував нам сертифікований арт-об’єкт «Сила рушникового Дерева життя» (контейнер від танкового снаряду) та книгу поезій Василя Симоненка «Молитва». А від колег Черкаського обласного краєзнавчого музею ми одержали їх ілюстроване ювілейне видання. Не менш захоплені науково-популярним виданням «Жникруп Оксана. Мистецтво порцеляни. Образ крізь простір і час», яке ми отримали з рук Людмили Карпінської-Романюк.
До Вашої уваги – найяскравіші миттєвості липня!