Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Участь у проекті Міжнародного кіножурналу «Bayki»

Участь у проекті Міжнародного кіножурналу «Bayki»
icon:arrow-back

У свій вихідний наукові співробітники Хмельницького обласного краєзнавчого музею долучилися до проекту Міжнародного кіножурналу «Bayki», а експозиційні зали музею стали місцем зйомок короткометражного дитячого фільму «Кролик».

У зйомках фільму були задіяні діти з м. Хмельницького та діти внутрішньо-переміщених осіб з Харкова, Донецька, Херсона, Миколаєва, Маріуполя, Запоріжжя та ін.

Мета проекту – з метою соціалізації та адаптації в умовах війни та пережитих ними подій об’єднати діток, зробити їх дитинство більш яскравим, наповненим гарними враженнями та позитивними емоціями, а також розкрити акторський потенціал.

У залах музею лунали веселі дитячі голоси, обличчя світилися посмішками, а ми, науковці, щиро раділи, що змогли посприяти розвитку дитячої творчості та таланту.

Подібні новини

Підтримка МКІП України на часі дня

Вчора з робочим візитом до Хмельницького обласного краєзнавчого музею завітала заступник міністра культури та інформаційної політики України Катерина Чуєва. Спілкування відбулось у діловій атмосфері, розглянуті питання збереження музейного фонду України в умовах військового стану.

Деталі

«УПА – відповідь нескореного народу»

До Дня ЗАХИСНИКІВ і ЗАХИСНИЦЬ України  у рамках співпраці науковцями Хмельницького обласного краєзнавчого музею у ВПУ №25 м. Хмельницького представлено виставку «УПА – відповідь нескореного народу», розроблену Українським інститутом національної пам’яті. Приємно, що молоде покоління долучається до таких заходів та дізнається  більше про історичне минуле своєї країни. Цікавої та плідної подальшої взаємодії нашим закладам!

Деталі

Кирило-Мефодіївське товариство

На початку січня 1846 року в Києві була створена одна з перших таємних організацій України політичного спрямування – Кирило-Мефодіївське братство, яка проіснувала не більше п’ятнадцяти місяців, однак мала величезний вплив на українське національне відродження у ХІХ столітті. З-поміж дванадцяти учасників братства – історик та етнограф Михайло Костомаров, поет і художник Тарас Шевченко, письменник і етнограф […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу