У народі кажуть, скільки днів взимку, стільки й свят. Зимова пора – насичена святковою атмосферою та наповнена вірою у диво.
А у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї вже другий тиждень поспіль, у найкращих українських традиціях та звичаях, проходять різноманітні науково-мистецькі заходи.
Так і сьогодні, 7 грудня, у День української хустки, аби пригадати давні традиції та обряди, повʼязані з цим колоритним оберегом, наукові співробітники музею креативили – вивʼязували різними способами барвисті хустки усім учасникам «Години родинних традицій «Завʼяжу я хустку, зав’яжу».
Веселощі та гарний гумор вирували серед усіх присутніх під час святкового дійства.
Запрошуємо усіх бажаючих відкривати для себе з нашою допомогою давні традиції та духовні надбання свого народу!
Подібні новини
«Вишивана Україна»
День вишиванки з Хмельницьким обласним краєзнавчим музеєм провели вихованці та педагоги центру реабілітації «Родинний затишок»! Під тегом «ВИШИВАНА УКРАЇНА» краєзнавці не лише познайомили учасників з історією свята, технологією, техніками та традиціями подільської вишивки, продемонстрували автентичні предмети з понад 100-річною історією, але й провели патріотичний майстер-клас «БЕРЕГИНЯ РОДУ». Музейники красно дякують присутнім за гостинність і, звісно […]
Міжнародна конференція «Презентація реєстру Музейного фонду України»
Активну участь у Міжнародній конференції «Презентація реєстру Музейного фонду України» бере головний зберігач Хмельницького обласного краєзнавчого музею Марина Горанська.
День археолога
15 серпня традиційно відзначається День археолога. Серед інших регіонів України Хмельниччині, так би мовити, пощастило з різноманіттям давніх культур. Візьмемо ту ж стоянку раннього палеоліту Луку-Врублівецьку (понад 300 тис. років тому) на Кам’янеччині, яка свідчить про перші ознаки життя людей на просторах Східної Європи. Вченими доведено, що саме наша область має найповнішу археологічну палітру: від […]