Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

«Український фарфор 19-20 століття»

«Український фарфор 19-20 століття»
icon:arrow-back

У перші дні зими за участю науковців Хмельницького обласного краєзнавчого музею  відбулася авторська презентація книги Миколи Козака та Олени Корусь, яка нещодавно вийшла з друку – «Український фарфор 19-20 століття». До презентованої праці увійшли фото музейних предметів – виробів Полонського заводу художньої кераміки, що яскраво відображають характерні особливості українського фарфору 2 пол. ХХ ст.

Дякуємо авторам за увагу до керамічної колекції нашого музею, частина предметів якої представлена у виданні. Маємо надію на участь у подібних спільних проектах, аби надати широкому загалу змогу нового бачення, творчого переосмислення та мистецької оцінки колекцій фарфорових предметів минулого століття.

Подібні новини

Перша аптека Проскурова

Старовинний будинок на Проскурівській, 13 – справжня окраса центральної вулиці Хмельницького – колишнього Проскурова. Відомий він як будинок Людвіга Дєревоєда, де на поч. ХХ ст. діяла найкраща в місті аптека. Отож, на поч. 30-х рр. ХІХ ст. сталась важлива подія у сфері охорони здоров’я міста – відкриття аптеки. Почалось з того, що у 1831 р. […]

Деталі

Ювілей С.М. Єсюніна

Колектив Хмельницького обласного краєзнавчого музею запрошує приєднатися всіх, хто знає та поціновує Сергія Миколайовича Єсюніна, до самих найкращих привітань та найщиріших побажань з нагоди славного ювілею нашого знаного науковця, глибокого історика, неперевершеного дослідника, відомого краєзнавця Поділля, ерудита та загалом щиру, відверту людину!

Деталі

Це було в нас: Перший україномовний навчальний заклад Проскурова

Український рух у Проскурові (нині – Хмельницький) розпочався 1917 року та набув ще більших обертів у наступні три роки. Серед багатьох подій заслуговує на увагу українізація місцевих навчальних закладів, і, передусім, найбільшого з них – реального училища. У 1918 році його реорганізували в українську реальну школу, яка стала першим в історії міста навчальним закладом з […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу