Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Зустріч вихідного дня

Зустріч вихідного дня
icon:arrow-back

Вже стало доброю традицією, що першокурсники Національної академії державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, свій навчальний рік розпочинають з відвідин експозиційних залів Хмельницького обласного краєзнавчого музею, в яких вони знайомляться з Поділлям та Південно-Східною Волинню.

Саме в історичній атмосфері музею, в оточенні цікавих раритетних предметів, з розповідей наших науковців курсанти відкрили для себе маловідомі та навіть дивні факти з історії міста Проскурова, дізналися про найдавніші археологічні знахідки та дивовижні споруди на теренах краю. А представлена колекція традиційних вишитих різними техніками жіночих та чоловічих сорочок, рушників, поясного та верхнього одягу, головних уборів та прикрас зачарувала їх своєю красою та вишуканістю.

Гордість, патріотизм та любов до рідної землі викликав експозиційний зал «Воїни нації нескорених: від України-Русі до сьогодення».

Дякуємо за відвідини. Віримо, що з Вами, наші захисники, Україна непереможна!

Подібні новини

Різдвяно-новорічні акції для супергероїв

В рамках благодійної співпраці науковці музею відвідали наймолодших пацієнтів Хмельницької міської дитячої лікарні. Малеча уважно слухала розповідь про різдвяно-новорічні традиції та з неприхованою щирою цікавістю роздивлялася ялинкові прикраси.  Бажаємо нашим супергероям якнайскорішого одужання!

Деталі

Черепашкові гроші

Пам’ятаєте дитячу гру «Магазин», коли грошима слугували дрібні камінчики та листя з дерев й кущів? А тепер уявіть, що у Новій Гвінеї ще в середині ХХ ст. нарівні з національною валютою «ходили» мушлі морських молюсків Monetaria moneta (каурі). Першими використовувати каурі як гроші почали в Китаї, в часи династії Шань (близько 1766‒1154 роки до н.е.) […]

Деталі

День археолога

15 серпня традиційно відзначається День археолога. Серед інших регіонів України Хмельниччині, так би мовити, пощастило з різноманіттям давніх культур. Візьмемо ту ж стоянку раннього палеоліту Луку-Врублівецьку (понад 300 тис. років тому) на Кам’янеччині, яка свідчить про перші ознаки життя людей на просторах Східної Європи. Вченими доведено, що саме наша область має найповнішу археологічну палітру: від […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу