Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–17:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Збереження Музейного фонду України

Збереження Музейного фонду України
icon:arrow-back

Основним завдання кожного музею є фізичне збереження національного надбання. Відвідувачі часто не розуміють, чому в експозиції не представлений той чи інший предмет або комплекс предметів, адже предмети, за їх даними, в музеї знаходяться? На жаль, мало хто знає та розуміє, яку колосальну роботу проводять музейні науковці для збереження експонатів, щоб у подальшому завдяки їх експонуванню історія ожила й була цікавою усім поціновувачам історії, мистецтва, природи тощо. Отож, щоб музейні предмети якнайдовше зберігали свій експозиційний вигляд, у свою чергу, необхідно постійно спостерігати за їх станом збереження та систематично проводити різноманітні профілактичні заходи.

З уваги на це в музейній роботі йдеться про те, щоб утримувати розпад музейних предметів на мінімально можливому рівні, не відмовляючись рівночасно від необхідного використання фондів для досліджень та освітньої роботи.

Подібні новини

Участь у Дні депутата

Триває співпраця з Волочиським історико-етнографічним музеєм щодо побудови нової експозиції. Директор музею Олена Брицька та учений секретар Сергій Єсюнін взяли активну участь у проведенні Дня депутата, під час якого обмінялися з депутатами територіальної громади думками щодо концепції. Спілкування відбулось в діловій атмосфері, зазначена спільна думка щодо активізації процесу створення нового сучасного музею.

Деталі

Екскурсія для майбутніх медиків

Сьогодні наші екскурсанти – студенти Хмельницького базового медичного коледжу. Майбутні медики долучилися до археологічних розкопок і  креативних фотозон у «Археологічній спадщині Хмельниччини».  Разом зі старшим  науковим співробітником Катериною Даниловою перейнялися романтикою Проскурова та дізналися про різноманітні етносплетіння традицій і звичаїв Хмельниччини кін. XIX – поч. XX ст. Щирі усмішки та здивування викликала колекція комах та […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Січень

Просинець, просинь, ясень, студен, сніжень… Кому знайомі ці слова та що вони означають? А в «народних календарях» наших предків зустрічається ще й корінник зими, середульший, маківка зими, а також ранок року. То про що йдеться? Про перший місяць року – СІЧЕНЬ. Дослідники вважають, що такою назвою слов’яни нарекли його, зоглядаючись на  зимові погодні явища: бо […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу