Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Підводимо підсумки спекотного липня!

Підводимо підсумки спекотного липня!
icon:arrow-back

Напередодні Дня Української Державності ми приймали шановану делегацію голів обласних рад – учасників суспільно-наукової платформи «Хрещення. Становлення. Перемога», яку організувала Хмельницька обласна рада на чолі з Віолетою Лабазюк.

Цьому ж святу ми присвятили виставку  монет НБУ серій «Державотворення» та «Збройні сили України».

Найгучніша подія місяця, що масово обговорена у місцевих ЗМІ, – поява на світ мега-цікавого науково-популярного видання «Хмельниччина: минуле, що дивує» вченого секретаря нашого музею, знаного історика та краєзнавця Сергія Єсюніна.

На знак пам’яті Оленівської трагедії  до уваги відвідувачів була представлена тематична виставка літератури «Ви – у нашому серці».

Гарячий вікенд-проект «Музей, літо і я – друзі» цього разу ми втілили з молоддю Донеччини, для якої провели  моціон історичною частиною Хмельницького.

Низку захоплюючих пізнавально-розважальних заходів «Ми обираємо музей…» було проведено для учасників літніх таборів з вивчення іноземних мов «Джаст-спік», «Студії «А+» та «Ін Джорі».

У музейних залах потішили вихованців-малюків «Звичайного Дива» та «Лабораторії маленьких геніїв».

Традиційно побували й у Хмельницькій міській дитячій лікарні, де в рамках «Museum-терапії» з маленькимими пацієнтами та їх батьками виготовили народну іграшку «Пташка».

Не обійшовся місяць й без особливо приємних сюрпризів – подарунків. Відтак, Анатолій Підгорний, голова Черкаської обласної ради, презентував нам сертифікований арт-об’єкт «Сила рушникового Дерева життя» (контейнер від танкового снаряду) та книгу поезій Василя Симоненка «Молитва». А від колег Черкаського обласного краєзнавчого музею  ми одержали їх ілюстроване ювілейне видання. Не менш захоплені науково-популярним виданням «Жникруп Оксана. Мистецтво порцеляни. Образ крізь простір і час», яке ми отримали з рук Людмили Карпінської-Романюк.

До Вашої уваги – найяскравіші миттєвості липня!

 

Подібні новини

«Проскурів на старих поштівках. Собор Різдва Богородиці»

Серед старих поштових карток з видами Проскурова (нині – м. Хмельницький) на трьох зафіксовані православні храми міста початку ХХ століття. Надзвичайно цікавою є поштівка 1911 р. видання з видом на собор Різдва Богородиці. Спорудили собор у 1835-1837 рр. на місці згорілого у пожежі 1822 р. дерев’яного старого храму. За основу взяли типовий проект № ХІІ […]

Деталі

«Український фарфор 19-20 століття»

У перші дні зими за участю науковців Хмельницького обласного краєзнавчого музею  відбулася авторська презентація книги Миколи Козака та Олени Корусь, яка нещодавно вийшла з друку – «Український фарфор 19-20 століття». До презентованої праці увійшли фото музейних предметів – виробів Полонського заводу художньої кераміки, що яскраво відображають характерні особливості українського фарфору 2 пол. ХХ ст. Дякуємо […]

Деталі

Фото-календар

Як жилося первісній людині у добу Кам’яного віку? Відповідь на це запитання від науковців ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ дізналися вихованці літнього табору відпочинку, що діє при СЗШ№18. Дітлахи перенеслися у той час, коли необхідно було подбати не лише про себе, але й про своє «плем’я»: видобути вогонь, «приготувати» сніданок, виготовити списа та вполювати мамонта. А […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу