Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Підводимо підсумки спекотного липня!

Підводимо підсумки спекотного липня!
icon:arrow-back

Напередодні Дня Української Державності ми приймали шановану делегацію голів обласних рад – учасників суспільно-наукової платформи «Хрещення. Становлення. Перемога», яку організувала Хмельницька обласна рада на чолі з Віолетою Лабазюк.

Цьому ж святу ми присвятили виставку  монет НБУ серій «Державотворення» та «Збройні сили України».

Найгучніша подія місяця, що масово обговорена у місцевих ЗМІ, – поява на світ мега-цікавого науково-популярного видання «Хмельниччина: минуле, що дивує» вченого секретаря нашого музею, знаного історика та краєзнавця Сергія Єсюніна.

На знак пам’яті Оленівської трагедії  до уваги відвідувачів була представлена тематична виставка літератури «Ви – у нашому серці».

Гарячий вікенд-проект «Музей, літо і я – друзі» цього разу ми втілили з молоддю Донеччини, для якої провели  моціон історичною частиною Хмельницького.

Низку захоплюючих пізнавально-розважальних заходів «Ми обираємо музей…» було проведено для учасників літніх таборів з вивчення іноземних мов «Джаст-спік», «Студії «А+» та «Ін Джорі».

У музейних залах потішили вихованців-малюків «Звичайного Дива» та «Лабораторії маленьких геніїв».

Традиційно побували й у Хмельницькій міській дитячій лікарні, де в рамках «Museum-терапії» з маленькимими пацієнтами та їх батьками виготовили народну іграшку «Пташка».

Не обійшовся місяць й без особливо приємних сюрпризів – подарунків. Відтак, Анатолій Підгорний, голова Черкаської обласної ради, презентував нам сертифікований арт-об’єкт «Сила рушникового Дерева життя» (контейнер від танкового снаряду) та книгу поезій Василя Симоненка «Молитва». А від колег Черкаського обласного краєзнавчого музею  ми одержали їх ілюстроване ювілейне видання. Не менш захоплені науково-популярним виданням «Жникруп Оксана. Мистецтво порцеляни. Образ крізь простір і час», яке ми отримали з рук Людмили Карпінської-Романюк.

До Вашої уваги – найяскравіші миттєвості липня!

 

Подібні новини

Збереження національної культурної спадщини України

4 жовтня у рамках другого етапу комплексного обстеження предметів Музейного фонду України фахівці Національного науково-дослідного реставраційного центру України спільно з науковцями Хмельницького обласного краєзнавчого музею провели огляд стану музейних предметів та дотримання режимів їх зберігання, зокрема температурно-вологісного, світлового та біологічного. Проведена робота виявилася обопільно корисною та пізнавальною. Дана акція в умовах війни наочно доводить важливість […]

Деталі

«Утримувач» екологічної рівноваги

Бражник молочайний Hyles euphorbiae Місія цього метелика на планеті Земля надвагома та відповідальна. Не кожна людина в змозі завдати на свої плечі подібну ношу. А бражник молочайний справляється з нею на «ура»! Його личинка «регулює» співвідношення чисельності молочаю з іншими рослинами на пасовищах, чим й приносить неабияку користь скотарству. Худоба отруйний молочай не вживає, що […]

Деталі

105 років Соборній Україні

22 січня 1919 р. у Києві на Софійській площі був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину соборну Україну. Акт радо зустріли у двох тодішніх державах – Українській Народній Республіці та Західної-Українській Народній Республіці, що постали на уламках Російської та Австро-Угорської імперій. УНР була проголошена ще 1917 р. й за короткий час твердо заявила […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу