О.Брицька, директор музею, відзвітувала перед балансовою комісією обласної ради з питань фінансово-господарської діяльності закладу, виступила з проблемними питаннями функціонування музеїв на громадських засадах на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів сфери культури та взяла участь в онлайн-зустрічі «Музеотерапія. Мистецтво зцілення» від фундації «Оbmin» (Польща).
К.Данилова, ст.н. сп., виступила на II Міжнародній науково-практичній конференції «Туристично-рекреаційна сфера: виклики сучасності» з доповіддю на тему «ХОКМ у зарубіжних та вітчизняних туристичних маршрутах».
До свята Великодня відбулося відкриття персональної виставки С.Делікатної «КРАСА ТА ГАРМОНІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСАНКИ», на яку завітали і пересічні містяни, і учні ліцею №15. Авторку виставки також було залучено до проведення для всіх бажаючих серії майстерок «РОЗПИС ТРАДИЦІЙНОЇ ПИСАНКИ».
«ВЕЛИКДЕНЬ У МУЗЕЇ» – ігро-дні зі святковими забавами для 7-х класів ліцею№15 провела О.Мельничук; для вихованців «Звичайного Дива» та СЗШ №32 – С. Крижановська.
Святкові музейні бесіди у поєднанні з тематичними розвагами «ПРИНІС НАМ ЯНГОЛ НА КРИЛІ ЯСНИЙ ВЕЛИКДЕНЬ» відлунали у ЗДО№№40,53 та 5.
Моціон по місту «ТАЄМНИЦІ СТАРОГО ПРОСКУРОВА» для школярів з м.Деражня провів С.Єсюнін, якого, до речі, у цьому місяці відзначили аж 3-ма почесними відзнаками: премією «Скарби землі Болохівської» та подяками – від ХГПА та ДНЗ «ХЦПТОСП».
У рамках проєкту «Музейна мікстура «Краплина добра» О.Мельничук відвідала маленьких пацієнтів ХОДЛ, яких залучили до бесіди-майстерки «ПЕРВОЦВІТИ НАШОГО КРАЮ».
Для військових заради їхньої реабілітації було проведено вікенд-екскурсію «СТЕЖКАМИ МИНУВШИНИ».
Загалом у квітні активними відвідувачами нашого музею були школярі з Голоскова, Чорного Острова, студенти ХНУ, ХКТЕІ, учні ліцеїв №№4, 15, 6 тощо, для яких екскурсії проводили Н.Мовчан, Н.Стрижак, О.Мельничук, Н.Поберезька, О.Богун, С.Крижановська.