Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Підсумовуємо березень!

Підсумовуємо березень!
icon:arrow-back

Заввідділами Н.Стрижак та О.Мельничук в якості експертів та голів журі взяли участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв «КРАЙ, В ЯКОМУ Я ЖИВУ».

У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ патріотичні браслети «ДВА КОЛЬОРИ» ми виготовляли з 6-класниками ліцею №15, а у ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛЯЛЬКАРЯ – «ДИВО-ЯНГОЛЯ» – з працелюбчиками «Звичайного Дива».

Напередодні ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ІСТОРИКА до мандрів «ВІРАЖ У МИНУЛЕ» нашими експозиціями долучилися хмельницькі студенти гуманітарно-педагогічної академії, базового медичного коледжу, професійного ліцею.

В рамках проєкту «ТЕПЛЕ КОЛО» відбулась бесіда-майстерка «З КРАЮ-РАЮ ПТАХІВ ЗАКЛИКАЮ» для вихованців «Родинного затишку». Директор цього закладу А.Корчинська відзначила лекторів О.Мельничук та С.Крижановську подяками.

Для військових, заради їхньої реабілітації, було проведено «ВІКЕНД-ЕКСКУРСІЮ», а для учасників краєзнавчого гуртка ліцею №13 під час весняних канікул –  «РЕЛАКС-ПОДОРОЖ».

Приймаючи ГОСТЕЙ З КРАЇН ЄС, провели екскурсії експозиційними залами музею та по місту.

Директор О.Брицька взяла участь у Міжнародному майстер-класі «МИСТЕЦТВО НА ПРАПОРАХ: ВИСТАВКА ЯК КРИТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ» від Фундації «Оbmin» (Варшава).

Вчений секретар С.Єсюнін представив свою монографію «ХМЕЛЬНИЧЧИНА: МИНУЛЕ, ЩО ДИВУЄ» у Деражнянському міському історичному музеї, провів лекцію «ВТРАЧЕНА СПАДЩИНА» у Хмельницькому ТІЦ, а також став активним учасником пленуму Хмельницької обласної організації НСКУ та отримав подяку від Центру дослідження історії Поділля.

За нові музейні предмети – шолом окупанта та розмальовані гільзи – дякуємо дарувальникам Лавренюк Аллі, Вадиму Якимцю, Анастасії Пономарьовій та Олексію Закуренку!

 

Подібні новини

Краєзнавче видання «Хмельниччина: минуле, що дивує»

У виданні зібрані краєзнавчі нариси з історії Поділля та Південно-Східної Волині (територія Хмельницької області), більшість яких була свого часу надрукована у пресі, краєзнавчих та наукових виданнях. Розраховане на науковців, краєзнавців, учителів шкіл, студентів, учнів, всіх, хто цікавиться історією Хмельницької області. Формат 20×19,5, 232 с. Ціна 200 грн.

Деталі

Енциклопедист народного життя

Гімн – пісенний символ нації, за яким світ з перших музичних акордів відразу впізнає країну… 27 січня 1839 р. на хуторі поблизу Борисполя у небагатій дворянській сім’ї народився автор слів Державного Гімну України, енциклопедист народного життя, неперевершений збирач українських духовних скарбів, поет, народознавець Павло Платонович Чубинський. Ким насправді для України була ця особистість? А завдяки […]

Деталі

Пилявецька битва

23 вересня відзначається 376-а річниця битви під Пилявцями (нині – с.Пилява Старосинявської ОТГ на Хмельниччині). Це були події Визвольної війни 1648р. – спротиву Війська Запорізького під проводом Богдана Хмельницького Речі Посполитій. На початку 90-х р.р. XX ст. у цих місцях проводилися планові археологічні дослідження, в результаті яких до фондів нашого музею потрапили унікальні речі Середньовіччя […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу