Заввідділами Н.Стрижак та О.Мельничук в якості експертів та голів журі взяли участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв «КРАЙ, В ЯКОМУ Я ЖИВУ».
У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ патріотичні браслети «ДВА КОЛЬОРИ» ми виготовляли з 6-класниками ліцею №15, а у ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛЯЛЬКАРЯ – «ДИВО-ЯНГОЛЯ» – з працелюбчиками «Звичайного Дива».
Напередодні ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ІСТОРИКА до мандрів «ВІРАЖ У МИНУЛЕ» нашими експозиціями долучилися хмельницькі студенти гуманітарно-педагогічної академії, базового медичного коледжу, професійного ліцею.
В рамках проєкту «ТЕПЛЕ КОЛО» відбулась бесіда-майстерка «З КРАЮ-РАЮ ПТАХІВ ЗАКЛИКАЮ» для вихованців «Родинного затишку». Директор цього закладу А.Корчинська відзначила лекторів О.Мельничук та С.Крижановську подяками.
Для військових, заради їхньої реабілітації, було проведено «ВІКЕНД-ЕКСКУРСІЮ», а для учасників краєзнавчого гуртка ліцею №13 під час весняних канікул – «РЕЛАКС-ПОДОРОЖ».
Приймаючи ГОСТЕЙ З КРАЇН ЄС, провели екскурсії експозиційними залами музею та по місту.
Директор О.Брицька взяла участь у Міжнародному майстер-класі «МИСТЕЦТВО НА ПРАПОРАХ: ВИСТАВКА ЯК КРИТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ» від Фундації «Оbmin» (Варшава).
Вчений секретар С.Єсюнін представив свою монографію «ХМЕЛЬНИЧЧИНА: МИНУЛЕ, ЩО ДИВУЄ» у Деражнянському міському історичному музеї, провів лекцію «ВТРАЧЕНА СПАДЩИНА» у Хмельницькому ТІЦ, а також став активним учасником пленуму Хмельницької обласної організації НСКУ та отримав подяку від Центру дослідження історії Поділля.
За нові музейні предмети – шолом окупанта та розмальовані гільзи – дякуємо дарувальникам Лавренюк Аллі, Вадиму Якимцю, Анастасії Пономарьовій та Олексію Закуренку!