Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Видання

Кишеньковий довідник «Отруйна краса»

Кишеньковий довідник                                                           «Отруйна краса»
icon:arrow-back

Кишеньковий ілюстрований довідник запрошує поринути у таємниче різнобарв’я царства Флори рідного краю, адже кожна мить нашого життя оточена чудовим витвором природи – рослинами: квітами, травами, деревами. Чимало серед них є отруйні, такі, що, потрапивши до організму людини, викликають хворобливі зміни й, навіть, з летальним кінцем. Ураження можуть відбуватися під час дотику, при вживанні в їжу, навіть при вдиханні аромату самої рослини чи диму при її спалюванні. Для того щоб радість пізнання не перетворилася на гіркоту втрат, видання розповість про деякі таємниці представників когорти «отруйних красенів».

Назва рослини подається українською та латиною, а також зазначено походження, опис, цікаві факти, отруйність рослини та ознаки отруєння. Довідник ілюстровано малюнками та кольоровими фото рослин.


Формат А6, 40 с.
Ціна 10 грн.

Подібні новини

Мій Проскурів – моя фортеця!

З науковцями Хмельницького обласного краєзнавчого музею машиною часу у минуле міста здійснили подорож учні молодших класів ЗОШ 18. Школярі не лише дізналися історію «народження» нашого міста, історію проскурівських будинків, які збереглися донині, розглянули давні світлини, але й пограли у тематичну гру-реконструктор «Мій Проскурів – моя фортеця». Дякуємо учням та педагогам за активність! До нових зустрічей!

Деталі

«Злато та срібло землі Болохівської. Продовження»

На місці овіяного легендами урочища Город Богів (с. Городище Деражнянського  р-ну) у складі скарбу жіночих прикрас були знайдені срібні колти та рясна. Рясна (з давньоруської «ръасни») – це спаяні між собою порожні металеві циліндрики, які звисали від виска до шиї та закінчувалися колтами. Призначення рясен пов’язане з віруванням слов’ян у силу дощу. Колти (з давньоруської […]

Деталі

Чому у пророка Іллі просять дощу?

2 серпня православні християни відзначають День пам’яті пророка Іллі. Пророк Ілля жив при бездуховному царі Ізраїльському Ахаві (IX ст. до н.е.), котрий поклонявся ідолам та змушував до цього народ . Коли безчинство володаря досягло апогею, до Ахави прийшов пророк, аби попередити , що за його безбожність буде покараний весь народ  “закриттям” неба від дощу, а засуха, що почнеться, викличе страшенний голод. […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу