Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Квести

Орнітологічний квест «Знайди зниклого птаха»

Орнітологічний квест «Знайди зниклого птаха»
icon:arrow-back

Чому у дятла не буває струсу мозку? Для чого птахові дзьоб? Яких птахів називають «пернатими кішками»? Хто такий «Птах року»? Чи залежать «вокальні» данні пернатих від форми їх дзьоба? Що таке соколине полювання та чи поширено воно сьогодні? Які споруди зводять пернаті «архітектори»? Який птах взимку висиджує яйця? Від чого залежать сезонні міграції птахів? Хто з пернатих останнім прилітає до нас навесні? А хто найпершим? Хто такий птах-«поштар»? Кого серед пернатих вважають «інтелектуалами»? Які птахи є рідкісними на Хмельниччині? А які назавжди зникли з території області?

І ще багато-багато інших питань постане перед учасниками орнітологічного квесту, відповіді на які дізнаються через пошук та розв’язання завдань в експозиційних залах музею. Логіка, кмітливість, швидкість реакції та уміння працювати в команді – все це складові успіху «Знайди зниклого птаха». І хоча результативно пройдений до кінця квест – це вже винагорода, все ж на переможців чекає surprise!

Подібні новини

«АНДРІЮ, АНДРІЮ, МАЮ НА ТЕБЕ НАДІЮ!»

Запальні та яскраві театралізовані вечорниці за давніми українськими колоритними традиціями зі смачною медовою калитою, жартівливими гаданнями, дотепним «Калитинським» та грайливо-жвавими «Коцюбинськими»  влаштували музейники в рамках web-інтриги «АНДРІЮ, АНДРІЮ, МАЮ НА ТЕБЕ НАДІЮ!» за участю юнаків та дівчат ліцею №4. А допоки молодь розважалася, чарівна пічка «напекла» мега-смачнющих та неймовірно ароматних смаколиків, які «зайшли» навіть найпримхливішим […]

Деталі

Черепашкові гроші

Пам’ятаєте дитячу гру «Магазин», коли грошима слугували дрібні камінчики та листя з дерев й кущів? А тепер уявіть, що у Новій Гвінеї ще в середині ХХ ст. нарівні з національною валютою «ходили» мушлі морських молюсків Monetaria moneta (каурі). Першими використовувати каурі як гроші почали в Китаї, в часи династії Шань (близько 1766‒1154 роки до н.е.) […]

Деталі

Зустріч краєзнавця з містянами

Цікава та пізнавальна зустріч Сергія Єсюніна, вченого секретаря ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ  з хмельничанами та гостями міста цього разу відбулася у Хмельницькому інформаційно-туристичному центрі. Під час заходу краєзнавець презентував свою книгу «Хмельниччина: минуле, що дивує» та поділився з гостями не лише попередніми, а й новими своїми дослідженнями. До Вашої уваги – теплі моменти спілкування!

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу