Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Музичні іграшки

Музичні іграшки
icon:arrow-back

У теперішній час не завжди є можливість відвідати улюблені туристичні місця. Тому Хмельницький обласний краєзнавчий музей запрошує Вас до віртуальної мандрівки фондами нашого музею. Отож, до Вашої уваги раритети, які зацікавлять не лише найменших наших поціновувачів, але й дорослих. Сьогодні, мова піде про дитячі іграшки, які не лише допоможуть батькам розважити дитину, але й, насамперед, розвинуть уяву, моторику, мислення. Граючись, дитина копіює дорослих, уявляючи себе лікарем, вчителем, кухарем, музикантом…

До речі, щодо музикантів… Цікаво, що Ізяславська фабрика музичних інструментів, яка була створена у 1964 році на базі одного з кустарних цехів, налагодила виробництво гармоній і випускала не лише продукцію для дорослих професійних музикантів, але й для зовсім юних любителів музичного мистецтва. Дитячі інструменти стали  практично копією професійних. Деякі екземпляри потрапили до нашої музейної колекції іграшок.

 

Подібні новини

Наші музейники – у Кременці!

З пізнавально-просвітницькою метою ми всім колективом Хмельницького обласного краєзнавчого музею відвідали колег Кременецького обласного літературно-меморіального музею Юліуша Словацького та Кременецького краєзнавчого музею. Дякуємо музейникам за дружню невимушену атмосферу та обмін досвідом!    

Деталі

Поповнення музейної бібліотеки

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ отримав нове надходження – подарунок від Київського видавництва «К.І.С.» та упорядниці-редакторки видання Ірини П’ядик-Халявки  – десятитомник Антології «Української поезії кінця ХІХ–середини ХХ ст.», що вийшов під егідою Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАНУ, Українського державного центру «Малої академії наук», Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору України. Томи (кожен з понад 700 сторінок) вміщують, […]

Деталі

«Патенти» живої природи: корисна модель «Водні лижі»

Жива природа ‒ геніальний конструктор, інженер, технолог, великий зодчий і будівельник. Мільйони років вона відпрацьовувала і вдосконалювала свої творіння. Чого тільки немає в її «патентному бюро»! Людина ж протягом своєї історії вчилася у природи, копіювала її «винаходи». Творці найскладніших пристроїв запозичили ідеї конструювання саме у живих аналогів ‒ рослин і тварин. Розповімо про деяких комах, […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу