Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Видання

Комашині головоломки «Маленькі гіганти»

Комашині головоломки «Маленькі гіганти»
icon:arrow-back

Прокачай свій мозок – практикуй від Краймуз вправи для розвитку логіки та пам’яті. Твій надійний помічник у цьому «Маленькі гіганти» ‒ збірка логічних вправ та головоломок про життя найменших мешканців планети – комах.

Крім інтелектуального задоволення, ти отримаєш масу позитивних вражень від неймовірно цікавих запитань та відповідей на них. Наприклад, навіщо осі «осина талія»? Про що співає мертва голова? Як комахи спілкуються та чи існують у них «іноземні» мови? Чому нічні метелики волохаті? Які шкідливі звички має метелик морфо? Який рівень ІQ у комах? Чи святкують комахи День народження?..

І це ще не все. Логічні наліпки та зйомний метелик морфо натурального розміру неодмінно закохають тебе у цю книжку.

Тож, не втрачай час – «Маленькі гіганти» очікують на тебе в Хмельницькому краєзнавчому музеї за адресою: вул. Подільська, 12.


Формат А-5, 20 с.
Ціна 75 грн.

Подібні новини

«ДИВО-ЯНГОЛЯ» – у МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЯЛЬОК!

Сьогодні, 21 березня, у  МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЯЛЬОК до нашої музейної майстерні завітали працелюбні та допитливі малюки – вихованці «Звичайного Дива», яких наші науковиці Оксана Мельничук, Ніна Стрижак та Світлана Крижановська навчали виготовляти ляльку-мотанку, коли звичайний клаптик фатину «перетворювався» на маленьке «ДИВО-ЯНГОЛЯ»!

Деталі

Гроші крізь віки: історія виникнення гривни

Хмельницький обласний краєзнавчий музей започатковує інформаційний віртуальний проєкт «Гроші крізь віки», який починаємо з розповіді про історію виникнення нашої національної валюти. Перша і остання на цей час грошова реформа незалежної України відбулася з 2 по 16 вересня 1996 року, у наслідок якої національною валютою стала гривня. Чому саме вона? Назва цієї грошової одиниці походить від […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Січень

Просинець, просинь, ясень, студен, сніжень… Кому знайомі ці слова та що вони означають? А в «народних календарях» наших предків зустрічається ще й корінник зими, середульший, маківка зими, а також ранок року. То про що йдеться? Про перший місяць року – СІЧЕНЬ. Дослідники вважають, що такою назвою слов’яни нарекли його, зоглядаючись на  зимові погодні явища: бо […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу