Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Події

Кожен з нас – родом з дитинства!

Кожен з нас – родом з дитинства!
icon:arrow-back

Бабусі, дідусі, татусі, матусі та усі чарівні діти нашого міста! ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ сердечно вітає Вас з Днем захисту дітей! Вітаємо усіх-усіх, адже кожен з нас – родом з дитинства!

Спеціально до свята для малечі ми підготували рухливі пізнавально-розважальні забави «ІГРИ МОГО ДИТИНСТВА»!
Дорослим також пропонуємо пригадати найкращі активні розваги зі свого дитинства, зокрема, «Резинку», «Класики», «Скакалку» тощо, а дітям ще й погратися!
Крім цього, музейники навчать Вас, шановні дорослі, та Вас, дорогі діти, власноруч виготовити «ПОВІТРЯНИХ ДИНОЗАВРИКІВ» та «БАБУСИНУ ЛЯЛЬКУ».

А ще на Вас очікує безліч приємних несподіванок від наших колег – Хмельницького академічного обласного театру ляльок… Йой, що тільки на Вас не чекає! Приєднуйтесь, буде цікаво та весело!

Тож, зустрічаємось 1 червня о 12-ій годині у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок за адресою: Проскурівська, 46!

«ІГРИ МОГО ДИТИНСТВА»«ІГРИ НАШОГО ДИТИНСТВА»

Подібні новини

ZооАсоціації «Місто тварин»

Увага! Увага! Увага! До Міжнародного дня захисту дітей у нас новий креативний проект. Встигніть відвідати ZооАсоціації «Місто тварин» з 1 по 30 червня. Позитивні емоції та гарний настрій гарантуємо! Мешканці нашого Zоо містечка чекають на зустріч за адресою вул. Подільська, 12. 1 червня для дітей вхід безкоштовний!

Деталі

Духовні обереги єднання

Хмельницький обласний краєзнавчий музей до Дня Незалежності України представляє один з серії власноруч створених проектів “Духовні обереги єднання”, який допоможе краще пізнати справжній національний скарб – традиційні вишиті сорочки-обереги, а також предмети побуту Поділля та Південно-Східної Волині з власної колекції. Над відео працювали: Керівник проекту – Олена Брицька Творчий задум –  Марина Горанська, Ніна Стрижак, […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Травень

Місяць травень наші прадіди називали дещо лірично, з почуттям: соловейків, п’янкий, росяник, грозовик, дощовик, зеленошумний. Чарівні травневі духмяні дні! Скупані у дощах, що на квіт-зіллі матері-природи настояні, променями сонечка теплого наскрізь прогріті, живильними соками напоєні, шовкотравими косами перевиті й хороводами квітів розцвічені… Наші пращури, будучи чудовими фенологами, щомісяця, а особливо в травні, намагалися уважно спостерігати […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу