Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Події

Кожен з нас – родом з дитинства!

Кожен з нас – родом з дитинства!
icon:arrow-back

Бабусі, дідусі, татусі, матусі та усі чарівні діти нашого міста! ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ сердечно вітає Вас з Днем захисту дітей! Вітаємо усіх-усіх, адже кожен з нас – родом з дитинства!

Спеціально до свята для малечі ми підготували рухливі пізнавально-розважальні забави «ІГРИ МОГО ДИТИНСТВА»!
Дорослим також пропонуємо пригадати найкращі активні розваги зі свого дитинства, зокрема, «Резинку», «Класики», «Скакалку» тощо, а дітям ще й погратися!
Крім цього, музейники навчать Вас, шановні дорослі, та Вас, дорогі діти, власноруч виготовити «ПОВІТРЯНИХ ДИНОЗАВРИКІВ» та «БАБУСИНУ ЛЯЛЬКУ».

А ще на Вас очікує безліч приємних несподіванок від наших колег – Хмельницького академічного обласного театру ляльок… Йой, що тільки на Вас не чекає! Приєднуйтесь, буде цікаво та весело!

Тож, зустрічаємось 1 червня о 12-ій годині у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок за адресою: Проскурівська, 46!

«ІГРИ МОГО ДИТИНСТВА»«ІГРИ НАШОГО ДИТИНСТВА»

Подібні новини

День залізничника України

  4 листопада відзначають своє професійне свято залізничники України. Перші залізничні гілки простягнулися країною на заході від Львова до Перемишля (1861) та на півдні – від Одеси до Балти (1865). Цікаво, що потяг Перемишль–Львів у сучасному розумінні мав статус міжнародного та з’єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів. У 1870 році й в історії Проскурова відбулася […]

Деталі

Парасолька, парасоля, парасоль…

Парасолька, парасоля, парасоль, парасолик, зонтик, зонт, дощарка, дощник, омбрель, затінець, розчепірка – з перерахованих слів зразу ж зрозуміло, про що піде мова у нашому дописі. Звичайнісінький предмет нашого з Вами побуту, а скільки має назв! Сьогодні, 10 лютого, – міжнародний день парасольки, який почали святкувати у США ще з середини ХІХ ст. Важко сказати, де […]

Деталі

Чому вересень отримав таку назву?

Осінь вже стартувала! На часі її перший місяць – вересень! Цікаво, чому вересень отримав таку назву (хоча загальноприйнятою вона стала тільки на поч.ХХ ст.)?! Секрет у тому, що саме у цей час активно цвіте медоносна рослина, що має назву «верес». Звідти і походження назви!  У минулому ж перший місяць осені мав безліч інших найменувань. Наприклад, […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу