Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Видання

Орнітологічний ліфлет «Домівки пернатих»

Орнітологічний ліфлет «Домівки пернатих»
icon:arrow-back

Майже кожна жива істота на планеті має свою домівку. Людина – будинок, риби і звірі – нору, кажани – печерну схованку, комахи – різноманітні будівлі, птахи ‒ гнізда. Саме про архітектурні здібності деяких птахів краю й розповідає буклет-складень. Дупла й нори, глибокі та мілкі кошики й конуси, намети й рукавички, схожі на м’ячі або на купи хмизу, ‒ різноманітність форм та розмірів домівок пернатих просто вражає! У деяких  вхідний отвір вгорі, в інших – збоку. Гнізда можуть бути підвішені до гілок або лежати на них, ховатись між корінням, на карнизах та горищах, знаходитись на високих крутих скелях або на купинах, що повільно мігрують вздовж узбережжя водойм. Будівельний матеріал їх теж достатньо різноманітний.

Гніздо – це візитка птаха. Саме за формою гнізда, його розміром, місцезнаходженням і місцерозташуванням та характером будівельного матеріалу орнітологи визначають господаря ‒ певний вид птаха.


Формат A6, 10 с.
Ціна 10 грн.

Подібні новини

Прямуємо до ПЕРЕМОГИ разом!

Колектив Хмельницького обласного краєзнавчого музею в черговий раз прийняв участь у забігу до Дня Героїв «Братерство сталевих». Захід організований Хмельницькою обласною радою на чолі з Віолетою Лабазюк на підтримку ЗСУ. Прямуємо до ПЕРЕМОГИ разом!  

Деталі

«Поросятник» у… винограднику

Бражник винний малий Deilephila porcellus Бражники – дивовижні метелики світу. На території України зареєстровано 24 види цих нічних красенів, яких побачити на власні очі пощастить не кожному. Запрошуємо Вас дізнатись про їхнє унікальне життя з авторських нарисів завідувача відділу природи Неллі Мальованої. Напевно важко уявити більш безглузде сенсове поєднання слів, ніж… поросятник у винограднику. Але […]

Деталі

«Свята» пташка

Зима – важка пора для птахів. Вся їхня енергія, всі зусилля спрямовані на пошук їжі, на те, щоб вижити. А це нелегко. І не кожному птаху до снаги. У шишкарів зима теж важкий час. Але не через здобуток їжі. Харчуються вони насінням хвойних дерев, а його взимку вдосталь. Труднощі полягають в тому, що саме в […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу