Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

До Міжнародного Дня сім’ї

До Міжнародного Дня сім’ї
icon:arrow-back

Напередодні Міжнародного Дня сім’ї наша сім’я – музейна – щиро вітає усіх зі святом. Відомо, що Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь. У ній завжди цінувалася пам’ять про прадідів та їхні вчинки; від покоління до покоління передавалися разом з духовністю й матеріальні предмети: світлини, особисті речі предків, серед яких окреме місце посідають рушники.

У нашому дописі ми хочемо поділитися з Вами новиною про передавання нам сімейного оберегу – вишитого рушника, що був знайдений та врятований військовими з покинутого будинку у прикордонному районі Сумської області.

Після попередньої атрибуції виявилося, що за технікою вишивки, орнаментикою та кольорами він схожий до наших подільських рушників. Це свідчить про те, що Україна єдина у розмаїтті навіть своїх традицій.

Повну історію про оберіг, сподіваємося, ми зможемо розповісти Вам по закінченню війни.

 

 

Подібні новини

Починається літо. Все теплим промінням зігріто!

Літо – це поцілунок сонячного зайчика, солоний бриз моря, полуниця і багато – багато сонця!

Деталі

У гості до дикої природи

Хмельницьким обласним краєзнавчим музеєм підготовлено цикл заходів під тегом «У гості до дикої природи». Йдеться про майстерку «Пташка миру», а також про пересувні виставки та музейні уроки «Знайомі незнайомці» та «Таємниці тваринного світу». Долучитися до наших пізнавальних та творчих ініціатив пощастило учням молодших класів та малечі дошкільного віку Хмельницького НВО №1. Одні учасники, розгадуючи секрети […]

Деталі

«Проскурів на старих поштівках. Проскурівське міське училище»

Цей двоповерховий будинок по колишній вулиці Олександрівській (нині – Проскурівська, 83), що зафіксувала стара поштова картка початку ХХ ст., вже понад століття перебуває винятково у розпорядженні дітей. А з чого ж все починалося? На початку ХІХ ст. діяла чітка система державної народної освіти, за якою були встановлені чотири типи навчальних закладів: парафіяльні (школи), повітові (училища), […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу