Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Цікаве – про собак

Цікаве – про собак
icon:arrow-back

Чи маєте Ви домашніх улюбленців? Якщо так, то ми вітаємо Вас з  Всесвітнім днем домашніх тварин! З цієї нагоди ділимося низкою цікавих фактів про одного з них – собаку. Те, що цю тварину було приручено однією з перших, відомо усім. Але чи знаєте Ви, чому собака лякається грози? Виявляється, шум стихії викликає біль у вухах хвостатого. А рівень інтелекту у собаки відповідає рівню дворічної дитини. На думку кінологів, собаки здатні запам’ятати понад 250 слів та жестів! Якщо Ви давно мрієте схуднути – заведіть чотирилапого, адже не секрет, що власники собак рухаються на 66% більше, ніж люди.

У колекції Хмельницького обласного краєзнавчого музею зберігається немало предметів у вигляді або із зображенням тварин. До Вашої уваги – декілька оригінальних поштових листівок різних порід собак.

Науковці ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ вітають власників тварин та їх улюбленців зі святом!

Подібні новини

Виставковий проєкт «Музейне дерево епох»

Спеціально до Дня музеїв! Оригінальний стартап від Хмельницького обласного краєзнавчого музею – «Музейне дерево епох»! Унікальний виставковий проєкт, що увібрав в себе та демонструє предмети різних історичних періодів, символізує розвиток, єдність й родовід нашої нації! Скористайтеся нагодою відвідати виставку у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок!

Деталі

«Патенти» живої природи: корисна модель «Гелікоптер»

Жива природа ‒ геніальний конструктор, інженер, технолог, великий зодчий і будівельник. Мільйони років вона відпрацьовувала і вдосконалювала свої творіння. Чого тільки немає в її «патентному бюро»! Людина ж протягом своєї історії вчилася у природи, копіювала її «винаходи». Творці найскладніших пристроїв запозичили ідеї конструювання саме у живих аналогів ‒ рослин і тварин. Розповімо про деяких комах, […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Травень

Місяць травень наші прадіди називали дещо лірично, з почуттям: соловейків, п’янкий, росяник, грозовик, дощовик, зеленошумний. Чарівні травневі духмяні дні! Скупані у дощах, що на квіт-зіллі матері-природи настояні, променями сонечка теплого наскрізь прогріті, живильними соками напоєні, шовкотравими косами перевиті й хороводами квітів розцвічені… Наші пращури, будучи чудовими фенологами, щомісяця, а особливо в травні, намагалися уважно спостерігати […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу