Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Щиро вітаємо усіх з професійним святом!

Щиро вітаємо усіх з професійним святом!
icon:arrow-back

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Напередодні свята в сесійній залі Будинку рад відбулись урочистості, де кращих діячів галузі привітали очільники області та народні обранці.   Що приємно, отримали нагороди і працівники нашого музею.

Наша праця завжди на виду: ми створюємо людям настрій, знайомимо зі скарбами світової цивілізації, відображаємо в різних проявах і традиціях самобутній дух нашого народу.

Щиро бажаємо всім  миру, міцного здоров’я, родинного затишку, радості, щастя, добра, творчого ентузіазму! Свято надихає до незгасного прагнення радувати людей оригінальними ідеями в стінах найріднішого музею!

Нагородження співробітників краєзнавчого музеюНагородження співробітників краєзнавчого музею

Нагородження співробітників краєзнавчого музею

Подібні новини

Участь у конференції «Домініканський комплекс у Вінниці: сторінки 400-річної історії»

22 листопада 2024 р. з двома ґрунтовними науковими дослідженнями з історії домініканського комплексу у ХІХ ст. учений секретар Хмельницького обласного краєзнавчого музею Сергій Єсюнін взяв участь у науково-краєзнавчій конференції «Домініканський комплекс у Вінниці: сторінки 400-річної історії», організатором якої виступив Музей Вінниці.

Деталі

Комашині головоломки «Маленькі гіганти»

Прокачай свій мозок – практикуй від Краймуз вправи для розвитку логіки та пам’яті. Твій надійний помічник у цьому «Маленькі гіганти» ‒ збірка логічних вправ та головоломок про життя найменших мешканців планети – комах. Крім інтелектуального задоволення, ти отримаєш масу позитивних вражень від неймовірно цікавих запитань та відповідей на них. Наприклад, навіщо осі «осина талія»? Про […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Вересень

Давньоруські назви дев’ятого місяця року пов’язані з його характером: ревун (рюїн), хмарень (хмурень). Вірогідне походження першої – від ревіння вітру, що о цій порі набирає сили. Друга суперечок не викликає – через часті зміни погоди. А от назву «вересень» дехто пов’язує зі словом врасенець (іній), бо він є місяцем перших мінусових температур. А хтось тлумачить […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу