Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–17:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Підводимо підсумки вересня!

Підводимо підсумки вересня!
icon:arrow-back

Маємо насичений початок жовтня, а тому тільки сьогодні підводимо підсумки вересня – першого місяця навчального року!

Цьогоріч ДЕНЬ ЗНАНЬ ми провели з учнями ліцеїв №10 та №14.

«Мандрували» історичним Проскуровом  із студентами Хмельницького університету управління та права. Крім того, для молоді ХУУПу нами було проведено нестандартну дослідницьку екскурсію «LET’S EXPLORE TOGETHER!», метою якої став пошук спільності між культурою України та культурою Великої Британії. А до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ науковці музею провели ще й цикл тематичних екскурсій та воркшопів.

В рамках проекту «ВСІ МИ – РІВНІ, ВСІ МИ – РІЗНІ» розробили та втілили у життя пізнавально-розважальний захід «КОМАХИ: У СВІТІ НАЙМЕНШИХ ІСТОТ» для вихованців реабілітаційного центру «Родинний затишок». Також «підглядали» за потаємним життям комах з учнями ліцею №18.

Напередодні Дня міста «ТАЄМНИЦІ ПРОСКУРОВА» розгадували з вихованцями ЗДО№55, а з учнями навчальних закладів – гімназії №20 та ліцею №10 – здійснили оглядовий екскурс музейними залами. У день ж свята приєдналися до благодійного забігу на підтримку військових “ВОЛЯ ВИРІШУЄ ВСЕ!”

Щиро дякуємо всім за активність! Традиційно ділимося світлинами!

Подібні новини

Краєзнавче видання «Хмельниччина: минуле, що дивує»

У виданні зібрані краєзнавчі нариси з історії Поділля та Південно-Східної Волині (територія Хмельницької області), більшість яких була свого часу надрукована у пресі, краєзнавчих та наукових виданнях. Розраховане на науковців, краєзнавців, учителів шкіл, студентів, учнів, всіх, хто цікавиться історією Хмельницької області. Формат 20×19,5, 232 с. Ціна 200 грн.

Деталі

Це було в нас: Проскурівський прорив – легендарна операція армії УНР

Однією з найуспішніших військових операцій Армії УНР періоду Української революції 1917-1921 років стала «Проскурівська операція»,  або «Проскурівський прорив». Наприкінці травня 1919 року, коли УНР опинилась у скрутному становищі, втративши майже всю територію і ведучи бойові дії одночасно проти Червоної армії та польських військ, заступник Генштабу Армії УНР Василь Тютюнник розробив план прориву більшовицького фронту в […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Січень

Просинець, просинь, ясень, студен, сніжень… Кому знайомі ці слова та що вони означають? А в «народних календарях» наших предків зустрічається ще й корінник зими, середульший, маківка зими, а також ранок року. То про що йдеться? Про перший місяць року – СІЧЕНЬ. Дослідники вважають, що такою назвою слов’яни нарекли його, зоглядаючись на  зимові погодні явища: бо […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу