Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Підводимо підсумки МЕГАактивного травня!

Підводимо підсумки МЕГАактивного травня!
icon:arrow-back

Отож, на початку місяця у нас продовжувались заходи, майстерки, лекції та виставка, присвячена Великодню!

А далі:
В рамках обласного семінару для керівників музеїв комунальної власності громад області на тему «Актуальні комунікаційні стратегії та практики діяльності музеїв у сучасних умовах» мали приємність приймати в наших стінах голову ХОВА Сергія Тюріна та директора Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ХОДА Інну Михайлову з їх привітаннями музейників області з Міжнародним днем музеїв. Гордимося, що серед нагороджених Грамотами є й наші колеги – Ніна Стрижак та Світлана Крижановська.

Разом з науковим співробітником Катериною Даниловою учні ліцеїв №15 та №16 згадали історичні події Другої світової війни.

Наші активні співробітники взяли участь у благодійному забігу до Дня Героїв «Братерство сталевих 2.0», організованому Хмельницькою обласною радою на чолі з Віолетою Лабазюк.

До дня Героїв в ліцеї №6 ім. Назара Макаренка відкрито Музей української героїки, який створено за методичної та практичної допомоги нашого ученого секретаря Сергія Єсюніна.

У Всеукраїнський день краєзнавця грамотами Хмельницької обласної ради відзначені наші науковці Оксана Мельничук та Ірина Корчевна.

Директор музею Олена Брицька 28-29 травня взяла участь у Міжнародній конференції «Від кризи до майбутнього: нові відповідальності для музеїв в Україні», що проходила у Берліні (з прес-релізом можна ознайомитись на сторінках наших соцмереж).

До того ж був просто шалений місяць для наших маленьких відвідувачів, які щодня розгадували таємниці експонатів та «полювали на мамонта» у наших залах, а ми отримували нові музейні предмети.

Подібні новини

Зодіакальні сузір’я в порцеляні

Сьогоднішня інформація про красиву, корисну, а іноді й досить дорогу річ, яка бажана в домі кожної модниці. Мова піде про скриньки для прикрас. Протягом багатьох століть скриньки для коштовностей пов’язували з багатством та розкішшю. Під час археологічних розкопок древніх поселень в Єгипті, Римі та Стародавній Греції знаходили шкатулки датовані 3000 р. до н.е. Єгиптяни використовували […]

Деталі

Чорний красень

Чи бачили Ви коли-небудь білих лелек? Звісно ж, цей птах – один з символів України! А ЧОРНИХ? Такий вид теж існує! Ба, більше, зустрічається на Хмельниччині! Місце можливих локацій лелеки чорного – Ізяславщина, Шепетівщина, Полонщина, Чемеровеччина, Славутчина та Летичівщина! Щоправда, зустріти його – справжня удача! Причин – дві! Перша – птах занесений до Червоної книги […]

Деталі

«Патенти» живої природи: корисна модель «Гелікоптер»

Жива природа ‒ геніальний конструктор, інженер, технолог, великий зодчий і будівельник. Мільйони років вона відпрацьовувала і вдосконалювала свої творіння. Чого тільки немає в її «патентному бюро»! Людина ж протягом своєї історії вчилася у природи, копіювала її «винаходи». Творці найскладніших пристроїв запозичили ідеї конструювання саме у живих аналогів ‒ рослин і тварин. Розповімо про деяких комах, […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу