Вітаємо з Новоріччям! Перша зупинка у 2025-му – згадуємо події грудня!
А стартував грудень з відкриття виставки «ГІРЛЯНДА НОВОРІЧНИХ ДИВ», що вмістила декілька святкових фото-локацій, біля яких охоче фотографувалися наші маленькі та дорослі відвідувачі.
Новорічно-різдвяними ранками з рухливими етно-забавами та ароматними смаколиками протягом двох тижнів потішали учнів місцевих навчальних закладів, зокрема гімназій №№19 та 28.
У День ЗСУ з дітками військовослужбовців перетворювали звичайний фатин на РІЗДВЯНОГО ЯНГОЛА – прикрасу для ялинки. А напередодні Різдва – колосся у дідуха. Такі майстерки проходили аж тричі. Відтак, «ДІДУХ – РУКАМИ МАЛЕЧІ” створювали з вихованцями «Звичайного Дива», а «ДІДУХ В ХАТІ – ДОБРО В РОДИНІ» – з уважними до наших соціальних сторінок дорослими.
До інтерактив-пошуку скарбів у залі археології нами було залучено гамірливих та допитливих 5-класників гімназії №24.
В особі Сергія Єсюніна, вченого секретаря, взяли участь у ІІ Регіональному науково-практичному форумі «ГАСТРОНОМІЧНА ІСТОРІЯ ПОДІЛЛЯ: ВІД РОДИННИХ РЕЦЕПТІВ – ДО МОВИ АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ». А в особі Катерини Данилової, старшого наукового співробітника, – у засіданні ГО «УТОПІК». Нею ж було рецензовано наукову роботу МАН «Порівняння традиційного статусу жінки раннього модерного часу на польських, українських та московських землях» авторства Романюк О.О. – учениці ліцею №1.
Завершився грудень, а отже і рік, активною пізнавально-просвітницькою зустріччю з освітянами Розсошанської ОТГ та приємним подарунком – еcoflow – від Obmin за підтримки ALIPH Foundation та Європейського Союзу.
Сердечно бажаємо Миру, Добра, Продуктивного 2025!
Подібні новини
Димар – цікавий елемент архітектурного декору
Де ти, хато бабина стріхата? Де твій бовдур в сажі, чи димар, Що курівся димом волохатим До осінніх чи зимових хмар? Є. Гуцало Коли мене питають про мою улюблену пору року, я завжди відповідаю, що найпрекраснішою для мене є зимова. З дитячих яскравих спогадів у пам’яті спливає образ маленької хатинки з жовтим світлом у віконцях, […]
«Злато та срібло» землі Болохівської. Продовження
Після впровадження християнства як державної релігії у Давній Русі велася запекла боротьба з усіма проявами язичництва, про укорінення якого в слов’янських традиціях свідчать браслети-наручі. Ними скріплювали зап’ястя рукава довгої жіночої сорочки, а під час ритуального танцю віл-русалій дівчина повинна була їх зняти, розпустити рукава і розмахувати ними, удаючи крила русалок. Такий танець виконувався під час […]
«Жінки в науці. Волошина Ніла Йосипівна»
Волошина Ніла Йосипівна. Її ім’я добре відомо учням та учителям загальноосвітніх шкіл, студентам та викладачам ВНЗ, письменникам та літературознавцям. Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПНУ, заслужений діяч науки й техніки України . Народилася Ніла Волошина (2.01.1940 р. — 15.06.2010 р.) в с. Думанів Хмельницької обл. Освіту здобула у Славутському педучилищі та Кам’янець-Подільському педагогічному інституті на […]