Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–17:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Підбиваємо підсумки яскравого та мега-насиченого жовтня!

Підбиваємо підсумки яскравого та мега-насиченого жовтня!
icon:arrow-back

У свій 95-й День народження ми приймали гучні  вітання, грамоти та подарунки від заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та директора Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА Інни Михайлової.

В рамках відзначення цього свята для містян та гостей міста  представили виставку «РАРИТЕТИ, ЩО ДИВУЮТЬ», на якій презентували символічних 95 предметів з фондів музею, які ніколи раніше не експонувалися.  А при вході до нашого храму муз для всіх бажаючих діяла святкова фото-локація «МУЗЕЮ – 95!!!».

З історією та діяльністю закладу у прямому етері знайомив учений секретар музею Сергій Єсюнін.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць України ми відзначили з учнями ліцеїв №15 та №5, для яких були проведені тематичні бесіди, екскурсії та музейні уроки «МОЯ УКРАЇНА – КОЛИСКА КОЗАЦЬКОЇ ВОЛІ»,  «КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА – НАША ГОРДІСТЬ І СЛАВА». А ввечері цього ж дня старший науковий співробітник Катерина Данилова взяла участь у прямому етері ТРК «Місто». Патріотичний тиждень завершився недільною зустріччю з курсантами НАДПС України ім. Б. Хмельницького.

Також цього місяця заступник директора з наукової роботи Наталія Мовчан взяла активну участь у відкритті виставки «УПА – ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ», розробленої УІНП, що відбулася на початку жовтня у ВПУ №25.

У День української мови та писемності ми традиційно приєдналися до загальнонаціональної акції – написання диктанту. Цьогоріч – «Магії голосу» Оксани Забужко. Того ж дня ми розважили музейними уроками школярів молодшої школи №4, а для вихованців ЗДО №11 було проведено патріотичну годину «ОБЕРЕГИ МОЇ УКРАЇНСЬКІ – ВИ ПРИЙШЛИ ДО НАС З ДАВНИНИ».

Ознайомчо-пізнавальну зустріч провели з учасниками благодійної організації «Я – Маріуполь» та гостями з Запоріжжя та Кривого Рогу.

Виробничу практику проходили у нас студенти-культорологи ХГПА.

В рамках проєкту «ВСІ МИ РІВНІ – ВСІ МИ РІЗНІ» науковці відділу інформації та маркетингу Оксана Мельничук та Світлана Крижановська залучили вихованців «Родинного затишку» до пізнавально-розважального уроку «СКРИНЬКА КАЗКОВИХ ПРИГОД» та «магічної» майстерки «ОСІННЄ ДЕРЕВО».

Активними виявились й осінні канікули, під час яких щодня у своїх стінах ми приймали малих та дорослих відвідувачів.

 Радіємо також з приводу нових надходжень: 9 монет невідомого майстра з потаємними механізмами передав до наших фондів хмельничанин Олексій Кордзіховський, за що ми безмежно дякуємо благодійнику! За бажання, сюжети на цю тему з коментарями самого мецената, а також головного зберігача фондів Марини Горанської можна переглянути у попередніх дописах та телерепортажах.

З пізнавально-просвітницькою метою та обміну досвідом ми здійснили поїздку до колег Кременецького обласного літературно-меморіального музею Юліуша Словацького та Кременецького краєзнавчого музею.

Тож, традиційно до вашої уваги – найяскравіші миттєвості активного жовтня!

Подібні новини

Відбулась нарада з керівниками галузі культури ОТГ області

28 квітня відбулась розширена нарада з керівниками галузі культури об’єднаних територіальних громад області. З інформацією щодо дій музеїв області, а також про активну співпрацю громад Хмельниччини з різних питань функціонування в умовах воєнного стану виступила директор Хмельницького обласного краєзнавчого музею Олена Брицька.

Деталі

“Чудовий та неповторний світ музею. День танцю”

Український танець – запальний та ліричний, нестримний та повільний, полонив усіх та став невід’ємною частиною світової хореографії. Фото: Колекція фарфору ХОКМ; Народний ансамбль танцю “Веселка” ХМБК  

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Лютий

«На погоду брехунець». А ще про нього кажуть, що він надто дволикий. А ще має багато назв: крутень та межень, бокогрій та криводоріг, казибрід та зимобор. Про кого це? Здогадалися? Усе це про другий місяць у річній запряжці – ЛЮТИЙ, коли частіше стають відчутніші дотики теплих сонячних променів у постійному супроводі морозів та відлиг. Наприкінці […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу