Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Новий місяць – час підсумків попереднього!

Новий місяць – час підсумків попереднього!
icon:arrow-back

У червні ми запустили вікенд-проект «Літо, музей і я – друзі», в рамках якого систематично приймали у своїх стінах  вихованців літніх таборів (СЗШ №18, ліцеїв №15 та №17, НВК №6, початкової школи №3) та дитячих садочків «Звичайне Диво» та «Лабораторія маленьких геніїв».

До Дня захисту дітей для малечі та її батьків презентували казкове «МІСТО ТВАРИН» – виставку-підглядалку, що знайомить з життям, побутом та «професіями» звірят та птахів.

З пізнавально-розважальними заходами «Скарбничка дитячих мрій» та «ZooХмельниччина» науковці музею відвідали дитячі табори відпочинку, що діють при початковій школі №2 та СЗШ №14.

До Дня Конституції України для вихованців спортивного табору «Jiu-jutsu Academy” було проведено гру-квіз «Юні знавці Конституції», а для підопічних центру реабілітації «Родинний затишок» – бесіду «Конституція моєї країни» та тематичну майстерку з паперопластики.

Отож, традиційно до Вашої уваги – наш невеликий фотозвіт!

Подібні новини

«Традиційні страви подолян»

Продовжуючи рубрику «Традиційні страви подолян» від Хмельницького обласного краєзнавчого музею, сьогодні  познайомимо Вас з деякими дуже цікавими назвами та описами випічки із тіста, які ми віднайшли у праці «Труды этнографическо-статистической экспедиции в западно-русский край. 1873» відомого дослідника, статиста та етнолога П.П. Чубинського. Паляниці – розводили борошно у теплій воді, чекали, коли воно трохи прокисне, потім […]

Деталі

Майстерки для Вас: «Берегиня роду» та «Вишиванка для Стефанії»

Ексклюзивно у День вишиванки! З вірою у Перемогу! Науковці Хмельницького обласного краєзнавчого музею для гостей та мешканців міста підготували серію цікавих, оригінальних та патріотичних майстерок: «Берегиня роду» та «Вишиванка для Стефанії»! Свято сподіваємося, що обереги, виготовлені дитячими руками, принесуть мир та спокій у наші серця, рідні оселі та державу!

Деталі

«Жінки в науці. Тамара Сис-Бистрицька»

Її називають подільською берегинею творчих скарбів народу. Отож, знайомтесь! Тамара Сис-Бистрицька – історик-краєзнавець, фольклорист, етнограф, музеєзнавець, екскурсовод. Люди, яким довелось з нею спілкуватись, згадують, що вона могла годинами розповідати про історичні події, відомих земляків, народні свята, знайомити з захоплюючими легендами рідного краю. Як науковець впродовж десятиліть збирала і зберігала багатий та неоціненний матеріал з історії […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу