Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Видання

Набір листівок «Птахи Червоної книги Хмельниччини»

Набір листівок «Птахи Червоної книги Хмельниччини»
icon:arrow-back

Птахи – окраса природи. Неможливо уявити світ без їхнього чудового переливного співу та щебету, ширяючого граційного польоту. А скільки фарб додає їх різнобарвне оперення в наше буденне оточення!

Велику користь приносять невтомні крилаті захисники полів, лісів, луків, садів. Хижі птахи харчуються гризунами, які шкодять полям; зерноїдні – насінням бур’янів, рятуючи тим самим від заростання поля. Особливо корисні комахоїдні птахи, які знищують велику кількість шкідників. Серед птахів є й мисливсько-промислові – людина використовує їх м’ясо, перо, пух.

Скільки на світі птахів? Згідно припущень орнітологів, існує близько 9000 видів птахів, які загалом складають майже 100 млрд. особин. В Україні зареєстровано близько 400 видів птахів, 67 з них занесені до Червоної книги України. На Хмельниччині ‒ відповідно 250  та 28 видів.

Багато цікавинок з життя зникаючих видів пернатих можна дізнатися з ілюстрованого комплекту «Птахи Червоної книги Хмельниччини».


Формат А5, 26 листівок.
Ціна 40 грн.

Подібні новини

Збереження Музейного фонду України

Основним завдання кожного музею є фізичне збереження національного надбання. Відвідувачі часто не розуміють, чому в експозиції не представлений той чи інший предмет або комплекс предметів, адже предмети, за їх даними, в музеї знаходяться? На жаль, мало хто знає та розуміє, яку колосальну роботу проводять музейні науковці для збереження експонатів, щоб у подальшому завдяки їх експонуванню […]

Деталі

Благодійний забіг «Братерство сталевих 3.0»

Колектив Хмельницького обласного краєзнавчого музею традиційно взяв участь в благодійному забігу, що організований Хмельницькою обласною радою та приурочений до Дня Героїв, – «Братерство сталевих 3.0». Цьогоріч ми долали дистанцію 2,5 км. Мета акції – збір коштів на підтримку ЗСУ. Тримаймо фронт разом!

Деталі

Історія різдвяного віночка

Нині чимало українців напередодні Різдва оздоблюють двері своїх будинків віночком з хвої. Така традиція з’явилася у нас нещодавно, буквально на поч. 2000-х рр., хоча історія цього атрибуту черпає корінням ще далекого 1839 року. За однією з версій, започаткував її німецький теолог Йоганн Гінріх Віхерн, який свого часу облаштував затишний притулок для покинутих дітей. Підопічні Йоганна […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу