Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

«Хмельниччина в добу Української  революції 1917-1921 років»

«Хмельниччина в добу Української  революції 1917-1921 років»
icon:arrow-back

Між старшим науковим співробітником музею Катериною Даниловою та старшокласниками Хмельницького ліцею №1 відбувся жвавий діалог на тему «Хмельниччина в добу Української  революції 1917-1921 років». Саме в ці роки Проскурів (нині – Хмельницький) був ключовим пунктом молодої держави: у місті тричі перебував Уряд УНР; відбулося останнє засідання Директорії в її повному складі; перебували підрозділи Січових стрільців, Запорізького корпусу, частини Української Галицької Армії, а Кам’янець-Подільський майже на півроку став столицею Директорії. Стратегічну роль відігравали міста Старокостянтинів та Шепетівка.

Краще запам’ятати й усвідомити події учням допомогли предмети з фондів музею: тогочасні грошові знаки, оригінальна печатка доби УНР, неопубліковані фото та документи. Задля впевненості у здачі ЗНО з історії учням презентували книгу авторства вченого секретаря музею  С.Єсюніна «Проскурів у роки Першої світової війни та Української революції 1917-1921 років». А інтерактив з можливістю власноруч поставити печатку УНР на документах допоміг остаточно закріпити нові знання.

Подібні новини

Виготовлення народної іграшки – лялька-мотанка

Як зробити ляльку-мотанку своїми руками? Процес створення ляльки майстрині називають «кутанням» і це не дивно, адже він дуже схожий на сповивання маленької дитини. Лялька-мотанка зберегла в собі певні сакральні знання та силу. Такий сувенір, особливо виготовлений власними руками, стане вашим родинним спадком, котрий ввібрав в себе вікові вірування. Мотанку робили із старого одягу – спідниць, […]

Деталі

ХОКМ – ЧОЦНП: сходини до співпраці

У стінах нашого музею приймали директора Чернігівського обласного центру народної творчості Надію Заваліну. Спілкування у теплій дружній атмосфері було пізнавальним та творчим. Дякуємо за візит та раді новим професійним зв’язкам з колегами з величної Чернігівщини.

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу