Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

«Хмельниччина в добу Української  революції 1917-1921 років»

«Хмельниччина в добу Української  революції 1917-1921 років»
icon:arrow-back

Між старшим науковим співробітником музею Катериною Даниловою та старшокласниками Хмельницького ліцею №1 відбувся жвавий діалог на тему «Хмельниччина в добу Української  революції 1917-1921 років». Саме в ці роки Проскурів (нині – Хмельницький) був ключовим пунктом молодої держави: у місті тричі перебував Уряд УНР; відбулося останнє засідання Директорії в її повному складі; перебували підрозділи Січових стрільців, Запорізького корпусу, частини Української Галицької Армії, а Кам’янець-Подільський майже на півроку став столицею Директорії. Стратегічну роль відігравали міста Старокостянтинів та Шепетівка.

Краще запам’ятати й усвідомити події учням допомогли предмети з фондів музею: тогочасні грошові знаки, оригінальна печатка доби УНР, неопубліковані фото та документи. Задля впевненості у здачі ЗНО з історії учням презентували книгу авторства вченого секретаря музею  С.Єсюніна «Проскурів у роки Першої світової війни та Української революції 1917-1921 років». А інтерактив з можливістю власноруч поставити печатку УНР на документах допоміг остаточно закріпити нові знання.

Подібні новини

Круглий стіл “Від Плоскирова до Хмельницького. Історичний аспект”

З нагоди відзначення Дня міста Хмельницького студенти групи ФК 45 та ПБ 3 взяли участь в роботі круглого столу “Від Плоскирова до Хмельницького. Історичний аспект”. В роботі круглого столу взяв участь науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею, краєзнавець, історик, кандидат історичних наук Сергій Єсюнін. Сергій Миколайович розповів студентам цікаві історичні факти з життя нашого міста.

Деталі

Оце – справжній гадючник!

Хмельницький обласний краєзнавчий музей продовжує серію «підглядачок» «Живуть же..!» про звичайне життя тварин у незвичайному ракурсі. «Гадючник»… Дивовижне слово, що затамовує подих та викликає водночас різноманітні асоціації. До речі, за найпершої з них, яка виникає, можна перевірити свій емоційно-психологічний стан. Бажаєте спробувати? Першим асоціативним уявленням став серпентарій? Ви, скоріш за все, спостережлива, романтична натура, яка […]

Деталі

Вікторина «Король» Льодовикового періоду»

Мамонт ‒ одна з найбільш досліджених вимерлих тварин. Вивчення його туш, які неодноразово знаходили в районах багаторічної мерзлоти, дозволило вченим дізнатися про різні аспекти життя цього давнього гіганту.

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу