Стартує анонс від Хмельницького обласного краєзнавчого музею пішохідних тематичних екскурсій містом.
Під час вояжу старшого наукового співробітника Катерини Данилової Ви отримаєте достовірну інформацію про давню історію нашого міста, а також про сучасні тенденції у спорті, культурі та освіті Хмельниччини.
Розпочати нашу пізнавальну прогулянку пропонуємо від символічного каменю, який постав у 2000 році при вході до нинішнього парку ім. М.Чекмана, напис на якому стверджує, що звідси з 1431 року і почав розбудовуватися Плоскирів – Проскурів – Хмельницький.
Наш маршрут пролягатиме по історичній частині міста XVI – поч. XX ст.
Подібні новини
95-річчя музею!
Незабутньо та, як завжди, яскраво ми святкуємо 95-річчя свого музею. До ювілею відкрито тимчасову виставку «Раритети, що дивують». А ще біля входу – завдяки новій фотозоні – панує справжній осінній вайб! Приємно, що з привітаннями завітали перший заступник голови обласної ради Гончарук Володимир Володимирович та директор Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА Михайлова […]
«УПА – відповідь нескореного народу»
До Дня ЗАХИСНИКІВ і ЗАХИСНИЦЬ України у рамках співпраці науковцями Хмельницького обласного краєзнавчого музею у ВПУ №25 м. Хмельницького представлено виставку «УПА – відповідь нескореного народу», розроблену Українським інститутом національної пам’яті. Приємно, що молоде покоління долучається до таких заходів та дізнається більше про історичне минуле своєї країни. Цікавої та плідної подальшої взаємодії нашим закладам!
Шлях до успіху
Мрієте навчитися грі на якомусь музичному інструменті, але з певних причин не наважуєтеся? Тоді історія нашого видатного земляка, Костя Місевича, до Вашої уваги! Коли Місевичу було приблизно 27 років, у нього виникла ідея навчитися грі на бандурі. До такого кроку його підштовхнув випадково куплений тематичний підручник, заразом з яким Кость придбав й сам музичний інструмент. […]