Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Видання

Зоологічні нариси «Дивовижні звірятка»

Зоологічні нариси «Дивовижні звірятка»
icon:arrow-back

Про життя багатьох тварин людина дізнається ще змалечку ‒ з народних казок, дитячих віршів та пісень, з відвідування зоопарку, музею, з перегляду наукової телепередачі або фільму та, в решті решт, з власного досвіду спілкування з ними. Зустрічі з тваринами ніколи не залишають байдужими й відкладаються яскравими намистинками на життєвому шляху.

«Дивовижні звірятка» запрошують на одну з таких зустрічей. Видання розповість про веселу вдачу видри; про дбайливого господаря хом’яка; про найменшого хижака ласку; про зайця, який зовсім не боягуз і не косоокий; про їжака, який в дійсності не споживає яблука; про бездомну куницю; про відмінного плавця та архітектора бобра; про довгохвосту красуню-дзиґу білку; про підземного мешканця крота та інших звірів нашого краю.


Формат А6, 12 с.
Ціна 10 грн.

Подібні новини

День пам’яті Героїв Крут

До Дня вшанування пам’яті Героїв Крут між учнями ліцею №10 та старшим науковим співробітником Катериною Даниловою відбувся екскурс-роздум у часі “Ніколи Україні не забути, цих юних душ нескорений політ”. Разом зі старшокласниками ми ще раз пригадали перебіг тих трагічних та водночас героїчних подій з історії творення Української держави. Як завжди, кращому та змістовнішому усвідомленню допомогли […]

Деталі

«Бій за майбутнє». Інформаційні матеріали до Дня пам’яті Героїв Крут–2023

Шановні користувачі! Хмельницький обласний краєзнавчий музей доводить до Вашого відома тематичні інформаційні матеріали «Бій за майбутнє» підготовлених Українським інститутом національної пам’яті до 105-ої річниці бою під Крутами. Детальна інформація у PDF-файлі, завантажити.

Деталі

«Проскурів на старих поштівках. Собор Різдва Богородиці»

Серед старих поштових карток з видами Проскурова (нині – м. Хмельницький) на трьох зафіксовані православні храми міста початку ХХ століття. Надзвичайно цікавою є поштівка 1911 р. видання з видом на собор Різдва Богородиці. Спорудили собор у 1835-1837 рр. на місці згорілого у пожежі 1822 р. дерев’яного старого храму. За основу взяли типовий проект № ХІІ […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу