Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

«АНАТОМІЯ БРОНІ»

«АНАТОМІЯ БРОНІ»
icon:arrow-back

Сьогодні, 7 лютого, у ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ відбулося відкриття виставки робіт українського художника, учасника російсько-української війни Олега Дробоцького «АНАТОМІЯ БРОНІ».

В експозиції – близько 30-ти психологічних картин на військову тематику, кожна з яких передає масу вибухових емоцій, яку, на жаль, щодня доводиться переживати нашим захисникам в умовах ведення бойових дій.

Представлені роботи у трьох символічних кольорах. Червоний відображає  понівечену плоть, зелений – техніку, сірий – важких нав’язливих думок, що «зривають дах». Вочевидь, боєць як людина творча втамовував біль та власні переживання за допомогою фарби, олівця та пензлика.

Унікальність картин у тому, що більша їх частина створена на фронті, адже Олег Дробоцький до останнього стояв на захисті нашої Батьківщини, віддавши своє життя за кожну мить нашого. Дві картини художника, які також можуть побачити візитери, залишились недописаними.

Виставка триватиме протягом двох тижнів, встигніть побачити справжнє «обличчя» війни та вшанувати пам’ять Героя!

 

 

 

Подібні новини

Привіт, Осінь!

Новий навчальний рік вже стартував! Науковці Хмельницького обласного краєзнавчого музею відвідали центр комплексної реабілітації «Родинний затишок». Для його вихованців було проведено бесіду «Привіт, Осінь!» Під час зустрічі слухачі зокрема дізналися цікаві факти з історії походження назв осінніх місяців, а також взяли участь у музейній майстерці «Морквинка-соковинка». Дякуємо учасникам за гостинність та активність! До нових зустрічей!

Деталі

А третій же празник – Святе Водохреще

Яка історія свята Водохреще? І чому воно має декілька назв? Чому надвечір’я у народі називають «голодним»?  Що символізують страви на нашому столі? Яка різниця між щедрівками та колядками? – на ці та інші  запитання дали відповідь фахівці Хмельницького обласного краєзнавчого музею вихованцям центру реабілітації «Родинний затишок» під час практичного пізнавально-розважального заходу «А ТРЕТІЙ ЖЕ ПРАЗНИК […]

Деталі

«Жінки в науці. Волошина Ніла Йосипівна»

Волошина Ніла Йосипівна. Її ім’я добре відомо учням та учителям загальноосвітніх шкіл, студентам та викладачам ВНЗ, письменникам та літературознавцям. Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПНУ, заслужений діяч науки й техніки України . Народилася Ніла Волошина (2.01.1940 р. — 15.06.2010 р.) в с. Думанів Хмельницької обл. Освіту здобула у Славутському педучилищі та Кам’янець-Подільському педагогічному інституті на […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу