Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Музейна альма‑матер студентства

Музейна альма‑матер студентства
icon:arrow-back

Своїм походженням туризм зобов’язаний різноманітності географічних районів світу і прагненням людей з цим розмаїттям ознайомитись. Інформація про регіональні особливості туристичної індустрії та її місцевий потенціал вкрай необхідна як пересічному туристу, так і фахівцям у галузі туризму для прийняття виважених управлінських рішень.

З огляду на потребу в ґрунтовних знаннях про регіональні особливості просторового розміщення туристично-рекреаційних ресурсів у рамках освітньої програми «Бакалавр туризму і рекреації» у ХУУП ім. Л.Юзькова передбачена навчальна дисципліна «Географія туризму», вивчення якої допомагає здобувачам вищої освіти скласти зі своєрідних «пазлів» відомі туристичні дестинації з тими природними або культурними об’єктами, що формують їх потужний туристичний потенціал.

З метою кращого ознайомлення з культурно-історичними ресурсами туризму та усвідомлення їх атрактивної ролі у залученні туристичних потоків до Хмельницької обл. студентам II курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація» старшим науковим співробітником музею Катериною Даниловою була проведена гостьова лекція за темою «Скарби Болохівських прикрас». Фонтан креативних ідей та цікавих ноу-хау запропонували студенти з питань наукових досліджень, експозиційних рішень та секретів заохочення до відвідування музею.

Подібні новини

Загадковий сюжет «Миші хоронять кота»

Музейна збірка – особливий окремий світ, сповнений таємниць! Аби розкрити ще одну, ми пропонуємо долучитися до нового спільного розслідування. Об’єктом слідства є керамічна композиція «Миші хоронять кота». Що маємо в активі: до музейної колекції предмет потрапив у 1974 р.; роком народження є 1937; виготовлювачем зазначено Київську експериментальну майстерню. Що нас цікавить: хто є автор композиції; […]

Деталі

Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Квітень

Наші прадіди наступник березня йменували по-різному: цвітень, красенець, краснець, а ще – лукавець та обманщик – через несталість, зрадливість погоди. Етимологи не дійшли згоди, звідки походить назва четвертого відрізку року – або від «квітнути» та «цвісти», або від «квитатися», «зводити рахунки» з зимою. Одна з народних легенд оповідає, що саме у квітні казкова Жар-птиця приносить […]

Деталі

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу