Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

«Читаємо Шевченка!»

«Читаємо Шевченка!»
icon:arrow-back

«ЧИТАЄМО ШЕВЧЕНКА!» Літературне рандеву з такою назвою на честь пам’ятних днів відомого діяча було проведено науковцями ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ  для учнів СЗОШ №1.

Завдяки фахівцям, школярі знайшли відповіді на безліч запитань, зокрема, що у спадок нам залишив Пророк, яким було його амплуа; коли вперше було видано «Кобзар»; чи був Тарас у нашому місті, скільки об’єктів у Хмельницькому названо на його честь; ким були його батьки, кого кохав…

А ще учасники дійства декламували відомі та малознайомі вірші Поета; слухали його знаменні твори, покладені на музику; розглядали світлини та  ілюстрації, а також міркували, якою б діяльністю займався Шевченко у наш час…

Дякуємо учням та педагогам СЗОШ №1 за активність та ініціативність! Завжди раді співпраці!

Подібні новини

Урок-заглядалка «СКРИНЬКА КАЗКОВИХ ПРИГОД»

У «СКРИНЬКУ КАЗКОВИХ ПРИГОД» заглянули вихованці «Родинного затишку» разом з науковцями ХМЕЛЬНИЦЬКОГО  ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ. На учасників чекала захоплююча мандрівка у світ пізнавально-розважальних завдань. А по завершенні – осіннє перевтілення магічного дерева та, що найважливіше, усмішки на вустах!

Деталі

Круглий стіл “Від Плоскирова до Хмельницького. Історичний аспект”

З нагоди відзначення Дня міста Хмельницького студенти групи ФК 45 та ПБ 3 взяли участь в роботі круглого столу “Від Плоскирова до Хмельницького. Історичний аспект”. В роботі круглого столу взяв участь науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею, краєзнавець, історик, кандидат історичних наук Сергій Єсюнін. Сергій Миколайович розповів студентам цікаві історичні факти з життя нашого міста.

Деталі

Кирило-Мефодіївське товариство

На початку січня 1846 року в Києві була створена одна з перших таємних організацій України політичного спрямування – Кирило-Мефодіївське братство, яка проіснувала не більше п’ятнадцяти місяців, однак мала величезний вплив на українське національне відродження у ХІХ столітті. З-поміж дванадцяти учасників братства – історик та етнограф Михайло Костомаров, поет і художник Тарас Шевченко, письменник і етнограф […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу