Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Творча співпраця в рамках новорічного проєкту

Творча співпраця в рамках новорічного проєкту
icon:arrow-back

«Кожен крок, що віддаляє нас від останнього Нового року, наближає до наступного…»

Такими словами ми розпочинали 2022 рік та плануємо зробити девізом наступного – 2023. Цей чарівний вислів британського письменника Тома Флетчера своїм змістом пов’язаний із закінченням річного кола, але й водночас дозволяє нам відчути магічну безкінечність святкових явищ.

Наш най-найдивовижніший проект «Ялинкова прикраса мого дитинства» продовжено!!!

На даному етапі музей активно залучає талановиту та креативну молодь Хмельниччини до спільної реалізації задуманого, адже обдаровані особистості народжуються осяяти світ красою справжнього, непідробного мистецтва, вмінням творити й дарувати радість через свою творчість. Вони завжди намагаються поділитися з іншими своїм даром та майстерністю.

Одна з таких – молода талановита художниця Маріам Арутюнян, яка першою відгукнулася на наш заклик і виявила неабияке бажання долучитися до святкової акції власним hand made.

Незважаючи на труднощі та проблеми нашого сучасного життя, творча співпраця на культурному фронті допоможе подолати всі бар’єри, а головне, принесе користь нашому суспільству, нашій країні!

Подібні новини

Музей на родинному святі «Козаки»

У рамках проєкту «Поділля мрій» під егідою благодійного фонду сім’ї Лабазюк «Ми поруч» з метою підтримки дітей героїв ЗСУ у  театрі ім. М.Старицького відбулося родинне свято «Козаки». Задля розваги дітлахів активну участь у цьому дійстві взяли й ми, працівники ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ Нами були представлені унікальні рештки тварин льодовикового періоду, зокрема череп волохатого носорога […]

Деталі

Це було в нас: Перший україномовний навчальний заклад Проскурова

Український рух у Проскурові (нині – Хмельницький) розпочався 1917 року та набув ще більших обертів у наступні три роки. Серед багатьох подій заслуговує на увагу українізація місцевих навчальних закладів, і, передусім, найбільшого з них – реального училища. У 1918 році його реорганізували в українську реальну школу, яка стала першим в історії міста навчальним закладом з […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу