Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Нові експонати з’явилися в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї

Нові експонати з’явилися в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї
icon:arrow-back

Волонтери та, безпосередньо воїни з передової, передали в колекцію музею залишки військової амуніції, уламки боєприпасів та інші воєнні атрибути. Ми щиро дякуємо всім, хто долучається до формування колекції музею, а особливо давнім та добрим друзям – Сергію Добжанському та Вячеславу Михайловському.

Принагідно звертаємось до військових, представників правоохоронних органів, волонтерів та інших небайдужих активістів допомогти з наповненням нашої колекції предметами російсько-української війни, а це може бути амуніція, захисне спорядження, рештки зброї, військова символіка та ін., котрі демонструватимуть солдатський польовий побут, волонтерський рух тощо. Цікавими є ї предмети з-за кордону:  плакати, листівки на підтримку України, періодичні видання преси, філателія, нумізматика… Нині твориться новітня історія України, і наш обов’язок зафіксувати ці переламні події для  майбутніх поколінь. Такі «свідчення війни» займуть гідне місце в експозиції музею і допоможуть  краще зрозуміти ціну миру, який виборюють для нас захисники України на фронті.

У Міжнародний день волонтера, користуючись нагодою, наша особлива подяка і вітання, низький уклін всім, хто творить добро і завжди готовий відгукнутися на потреби тих, хто чекає на допомогу!

Подібні новини

«Ульотний» шедевр

Бражник олеандровий Daphnis nerii Дивлячись на цього метелика, починаєш здогадуватися, як народжуються шедеври живопису та з’являються різноманітні художні стилі й напрямки. Олеандровий бражник – яскравий приклад геометричного абстракціонізму, ідеальний «натурник» для художника. Його чималі крила прикрашає «мармуровий» 3D візерунок у тонких градаціях від оливкового до зеленого кольорів. Причому, тональність залежить безпосередньо від температури навколишнього середовища, […]

Деталі

«Патенти» живої природи: корисна модель «Водні лижі»

Жива природа ‒ геніальний конструктор, інженер, технолог, великий зодчий і будівельник. Мільйони років вона відпрацьовувала і вдосконалювала свої творіння. Чого тільки немає в її «патентному бюро»! Людина ж протягом своєї історії вчилася у природи, копіювала її «винаходи». Творці найскладніших пристроїв запозичили ідеї конструювання саме у живих аналогів ‒ рослин і тварин. Розповімо про деяких комах, […]

Деталі

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу