Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Події

Збереження національної культурної спадщини України

Збереження національної культурної спадщини України
icon:arrow-back

4 жовтня у рамках другого етапу комплексного обстеження предметів Музейного фонду України фахівці Національного науково-дослідного реставраційного центру України спільно з науковцями Хмельницького обласного краєзнавчого музею провели огляд стану музейних предметів та дотримання режимів їх зберігання, зокрема температурно-вологісного, світлового та біологічного. Проведена робота виявилася обопільно корисною та пізнавальною.

Дана акція в умовах війни наочно доводить важливість функціональності музеїв як хранителів національної духовної та культурної спадщини України.

Подібні новини

Екскурсія-інтерв’ю для культурологів

Напередодні ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ ЕКСКУРСІЮ-ІНТЕРВ’Ю для культурологів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії провела завідувач відділу інформації та маркетингу ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ Оксана Мельничук. Наші майбутні колеги задавали фахові запитання, цікавились побудовою виставок та вносили свої пропозиції, тож, зустріч видалася взаємоцікавою та взаємокорисною. Дякуємо молоді за відвідини, завжди відкриті до спілкування!

Деталі

З «нічного клубу» до… Червоної книги

Бражник дубовий Marumba quercus Постійний «клієнт» нічного клубу «Night blizzards of Ukraine» ‒ нічний метелик бражник дубовий не вирізняється яскравою зовнішністю – така собі непоказна, пісочно-бежева пампушечка з коричнюватими смугами на крилах. Його «прекрасна половина» крупніша за свого судженого, тому має більш «презентабельний» вигляд. Їхні «діти» ‒ зеленошкірі «рогаті» красунчики з декоративним ясно-жовтим крапково-смугастим «орнаментом». […]

Деталі

«Проскурів на старих поштівках. Цукроварня – найбільше підприємство Проскурова протягом півстоліття»

Поштова картка початку ХХ ст., на якій зафіксовано Проскурівський цукровий завод, нагадує нам славну історію подільського цукроваріння. Цукрові буряки для промислових потреб на Поділлі почали вирощувати наприкінці 1820-х рр., а вже у 1839 р. запрацювала перша на території нашої області цукроварня – її збудував власник містечка Городок барон Фридрих Гейсмар. Минуло лише 50 років і […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу