Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Збереження Музейного фонду України

Збереження Музейного фонду України
icon:arrow-back

Основним завдання кожного музею є фізичне збереження національного надбання. Відвідувачі часто не розуміють, чому в експозиції не представлений той чи інший предмет або комплекс предметів, адже предмети, за їх даними, в музеї знаходяться? На жаль, мало хто знає та розуміє, яку колосальну роботу проводять музейні науковці для збереження експонатів, щоб у подальшому завдяки їх експонуванню історія ожила й була цікавою усім поціновувачам історії, мистецтва, природи тощо. Отож, щоб музейні предмети якнайдовше зберігали свій експозиційний вигляд, у свою чергу, необхідно постійно спостерігати за їх станом збереження та систематично проводити різноманітні профілактичні заходи.

З уваги на це в музейній роботі йдеться про те, щоб утримувати розпад музейних предметів на мінімально можливому рівні, не відмовляючись рівночасно від необхідного використання фондів для досліджень та освітньої роботи.

Подібні новини

Різдвяно-новорічні акції для супергероїв

В рамках благодійної співпраці науковці музею відвідали наймолодших пацієнтів Хмельницької міської дитячої лікарні. Малеча уважно слухала розповідь про різдвяно-новорічні традиції та з неприхованою щирою цікавістю роздивлялася ялинкові прикраси.  Бажаємо нашим супергероям якнайскорішого одужання!

Деталі

Михайло Старицький та його зв’язок з Поділлям

14 грудня 1840 р. народився Михайло Старицький – український письменник, театральний і культурний діяч, чиє ім’я присвоєно нашому обласному театру. Не секрет, що корифей українського театру народився у с. Кліщинці на Полтавщині (нині – Черкащина), однак, можливо, не всім відомо, що навесні 1870 р. він переїхав на Поділля. Саме тут «народилися» такі його любовні та […]

Деталі

Традиція віковічна – традиція невмируща

15 серпня (за старим стилем) у Миньковецькій державі, що існувала на Поділлі наприкінці ХVIII-поч. ХІХ ст. в межах екс-Дунаєвецького та екс-Новоушицького районів, відзначали свято обжинків. Для глави Миньковецького Ключа Ігнатія Мархоцького (графа Редукса, дідича) воно мало настільки велике значення, що він  щорічне його проведення навіть назвав обов’язковою умовою в заповіті спадкоємцям! Цікавий та нетрадиційний спосіб […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу