Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Видання

Екологічний бюлетень «Еко-Хмельницький у головоломках»

Екологічний бюлетень «Еко-Хмельницький у головоломках»
icon:arrow-back

Цей випуск міського екологічного бюлетеня ‒ перший досвід співпраці автора з Хмельницьким міським управлінням з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Головною метою видання є знайомство читача з мальовничими та неповторними природними об’єктами міста над Бугом (як по-іншому називають Хмельницький), що відбувається через розв’язання головоломок.

Тематичне розмаїття дозволить кожному читачеві знайти свій улюблений розділ: «Природа давнього Проскурова», «Наша річка», «Міське водосховище», «Мешканці водойм», «Рибальство по-проскурівські», «Куточки відпочинку», «Зелені насадження», «Коротке життя весняних красунь», «Комора зелених ліків», «Квіти ‒ окраса міст», «Отруйна краса», «Наші пернаті», «Літаючи квіти», «Міські звірі», «Свійські та вимерлі тварини».

Дизайн виконано у стилі учнівського зошита з використанням пастельної палітри кольорів, що є запорукою легкого сприйняття дитячими очима та психікою.

Видання адресоване школярам різного віку і, сподіваємось, зацікавить, як вчителів загальноосвітніх шкіл й керівників краєзнавчих гуртків, так і батьків.

Усі права захищено. Жодна частина публікації не може бути відтворена у будь-якій формі чи будь-якими засобами  без письмового дозволу автора.

Завантажити PDF-файл


Формат А-4, 32 с.
Немає у продажу

Подібні новини

Екскурсія для майбутніх медиків

Сьогодні наші екскурсанти – студенти Хмельницького базового медичного коледжу. Майбутні медики долучилися до археологічних розкопок і  креативних фотозон у «Археологічній спадщині Хмельниччини».  Разом зі старшим  науковим співробітником Катериною Даниловою перейнялися романтикою Проскурова та дізналися про різноманітні етносплетіння традицій і звичаїв Хмельниччини кін. XIX – поч. XX ст. Щирі усмішки та здивування викликала колекція комах та […]

Деталі

«Гроші крізь віки: коли і як друкували гроші на Поділлі»

Науковці Хмельницького обласного краєзнавчого музею продовжують  віртуальний проект  «Гроші крізь віки». З 2 по 16 вересня 1996 року в Україні відбулася грошова реформа, внаслідок якої національною валютою знову стала гривня. На сьогодні й монетна продукція і банкноти виготовляються на Монетному дворі Національного банку України в Києві. У музеї також зберігаються карбованці періоду Директорії, які друкувалися […]

Деталі

Перший генеральний план забудови міста

200 років тому місто Проскурів почало забудовуватися згідно з генеральним планом, який був розроблений подільським губернським землеміром Вікентієм Рудлицьким та столичним архітектором Вільямсом Гесте, та затверджений 1824 р. Для складання плану була застосована популярна на той час прямокутно-променева структура планування. Таким чином місто отримало чіткий поділ на вулиці, вся міська територія була розбита на 31 […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу