Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: зачинено +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

Гімн “Хмельниччина”

Гімн “Хмельниччина”
icon:arrow-back

До річниці вторгнення українські митці та військові створили пісню про Хмельниччину
“Хмельниччина” – це домівка, Батьківщина, незламність та могутність. Цей гімн, створений серцями її синів, народжених на Подільщині. Вона для них не просто місце на мапі, а частина душі. Вона прихистила сотні тисяч українців під час початку вторгнення, оберігала та плекала кожного з них.
До створення пісні долучились люди, для яких Хмельниччина – не просто частина України, а місце, яке вони завжди називають домом: начальник 42-го гарнізонного будинку офіцерів Повітряного командування “Захід” Повітряних сил ЗСУ – майор Олександр Петрук, шоумен та ведучий Олександр Педан, артисти Дядя Вадя, Діма Прокопов, Сергій Стахов, Василь Котляров (NAPILNIK)

Подібні новини

Клуб «чомучок» у музеї

Одним із найважливіших напрямків роботи музею є втілення креативних екскурсій залами музею для допитливих та веселих «чомучок». Тим паче для тих, кого цікавить історія, культура, природа Хмельниччини та які охоче відвідують дитячий туристично-краєзнавчий  клуб.

Деталі

Підводимо підсумки вересня!

Маємо насичений початок жовтня, а тому тільки сьогодні підводимо підсумки вересня – першого місяця навчального року! Цьогоріч ДЕНЬ ЗНАНЬ ми провели з учнями ліцеїв №10 та №14. «Мандрували» історичним Проскуровом  із студентами Хмельницького університету управління та права. Крім того, для молоді ХУУПу нами було проведено нестандартну дослідницьку екскурсію «LET’S EXPLORE TOGETHER!», метою якої став пошук […]

Деталі

«Найкращий український байкопис»: 198 років з Дня народження Леоніда Глібова

На календарі – 5 березня. Цього дня ми відзначаємо 198-у річницю з Дня народження Леоніда Глібова, за словами Івана Франка, – «найкращого українського байкописа», дитячого письменника та непересічної особистості, життя якого свого часу було пов’язане з територією сучасної Хмельниччини. Леонід Глібов мав педагогічну освіту, яку здобув у Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя в 1856 […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу