Хмельницький обласний краєзнавчий музей Адреса: Хмельницький вулиця Подільська, 12
Музей сьогодні: відчинено (09:00–18:00) +38 0382 762 340 +38 068 529 25 49

Новини

«ШЕВЧЕНКІАНА у ПРОСКУРОВІ. КОЛЬОРОПИС ДОЛІ КОБЗАРЯ»

«ШЕВЧЕНКІАНА у ПРОСКУРОВІ. КОЛЬОРОПИС ДОЛІ КОБЗАРЯ»
icon:arrow-back

Всесвітній День письменника та 210-ту річницю з Дня народження Тараса Шевченка відзначили у ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ!

Для учнів ліцею №15 була проведена пам’ятна святкова імпреза  «ШЕВЧЕНКІАНА у ПРОСКУРОВІ. КОЛЬОРОПИС ДОЛІ КОБЗАРЯ».

Заступник директора з наукової роботи Наталя Мовчан  познайомила ліцеїстів з безсмертною творчістю Шевченка. Візитери пригадали найскладніші та найрадісніші моменти з Тарасового життя, усвідомили, чому його називають Пророком і чи мав він зв’язок з нашим містом? Дійство супроводжувалось віршами наукового співробітника музею Світлани Крижановської у власному виконанні.

Дякуємо педагогам та учням за візит!

Читаймо та вивчаймо Шевченка!

Подібні новини

З Днем Українського козацтва!

14 жовтня Україна в числі інших свят відзначає й День Українського козацтва. У зв’язку з цим науковці Хмельницького обласного краєзнавчого музею хочуть поділитися з Вами унікальними історичними знахідками з фондів музею періоду козацтва, адже вони відіграють важливу роль у духовному розвитку та становленню української нації. В першу чергу це пістоль – ручна вогнепальна зброя, що […]

Деталі

Вітаємо лауреатів!

Хмельницький обласний краєзнавчий музей вітає науковців та краєзнавців Хмельниччини з відзначенням премією «Скарби землі Болохівської». Її лауреатами у 2025 році стали Горбатюк В.І., Хоптяр Ю.А., Хоптяр А.Ю., Хоптяр Ю.А., Телячий Ю.В. (посмертно). Особливо пишаємось, що серед цьогорічних лауреатів наш колега – учений секретар музею Сергій Єсюнін. Дякуємо за збереження, популяризацію та примноження культурної спадщини краю!

Деталі

«Злато і срібло» землі Болохівської

Жіночі прикраси заможніх городянок другої половини ХІІІ ст. запрошують Вас, поціновувачі історії, поринути у загадковий світ унікальних давньоруських виробів. Літописна Болохівська земля… Проіснувавши трохи більше ста років, вона гине у вирі міжусобиць у другій половині ХІІІ ст. Її історія й сьогодні продовжує цікавити як фахівців, так і любителів старовини. В 1970-80-х роках науковцям Хмельницького обласного […]

Деталі
Ваш запит відправлено
Відповідь від нас надійде вам на електронну пошту, яку ви вказали у формі
Цей розділ в процесі розробки
Незабаром ця сторінка з'явиться

Запит на екскурсію

Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу
Перевірте правильність вводу