До річниці вторгнення українські митці та військові створили пісню про Хмельниччину
“Хмельниччина” – це домівка, Батьківщина, незламність та могутність. Цей гімн, створений серцями її синів, народжених на Подільщині. Вона для них не просто місце на мапі, а частина душі. Вона прихистила сотні тисяч українців під час початку вторгнення, оберігала та плекала кожного з них.
До створення пісні долучились люди, для яких Хмельниччина – не просто частина України, а місце, яке вони завжди називають домом: начальник 42-го гарнізонного будинку офіцерів Повітряного командування “Захід” Повітряних сил ЗСУ – майор Олександр Петрук, шоумен та ведучий Олександр Педан, артисти Дядя Вадя, Діма Прокопов, Сергій Стахов, Василь Котляров (NAPILNIK)
Подібні новини
Навчаємось та креативимо разом!
Тиждень творчості та інноваційної діяльності від ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ позаду, однак наші пропозиції надалі залишаються актуальними! Навчаємось та креативимо разом! Досліджуємо природу краю у минулому та вивчаємо первоцвіти, як з учнями НВК №7, знайомимось з тваринами Поділля, як з вихованцями ЗДО №55 та фантазуємо, як Марійка – одна з учасниць музейного проекту «ВЕСНЯНА ПОСМІШКА»!
Черепашкові гроші
Пам’ятаєте дитячу гру «Магазин», коли грошима слугували дрібні камінчики та листя з дерев й кущів? А тепер уявіть, що у Новій Гвінеї ще в середині ХХ ст. нарівні з національною валютою «ходили» мушлі морських молюсків Monetaria moneta (каурі). Першими використовувати каурі як гроші почали в Китаї, в часи династії Шань (близько 1766‒1154 роки до н.е.) […]
Ми в День Української Державності
Святкування 28 липня Дня Української Державності у парку ім. Шевченка не могло обійтись без активної участі в ньому Хмельницького обласного краєзнавчого музею. Поміж інших заходів патріотичної програми «Ми – нація! Ми – сила!» вирізнявся історичний інформ-реліз ученого секретаря музею С. Єсюніна «Місце Хмельниччини у встановленні Української Державності»; виставка «Українська Державність: погляд у минуле» за кураторства […]