Стартує анонс від Хмельницького обласного краєзнавчого музею пішохідних тематичних екскурсій містом.
Під час вояжу старшого наукового співробітника Катерини Данилової Ви отримаєте достовірну інформацію про давню історію нашого міста, а також про сучасні тенденції у спорті, культурі та освіті Хмельниччини.
Розпочати нашу пізнавальну прогулянку пропонуємо від символічного каменю, який постав у 2000 році при вході до нинішнього парку ім. М.Чекмана, напис на якому стверджує, що звідси з 1431 року і почав розбудовуватися Плоскирів – Проскурів – Хмельницький.
Наш маршрут пролягатиме по історичній частині міста XVI – поч. XX ст.
Подібні новини
А третій же празник – Святе Водохреще
Яка історія свята Водохреще? І чому воно має декілька назв? Чому надвечір’я у народі називають «голодним»? Що символізують страви на нашому столі? Яка різниця між щедрівками та колядками? – на ці та інші запитання дали відповідь фахівці Хмельницького обласного краєзнавчого музею вихованцям центру реабілітації «Родинний затишок» під час практичного пізнавально-розважального заходу «А ТРЕТІЙ ЖЕ ПРАЗНИК […]
Прямуємо до ПЕРЕМОГИ разом!
Колектив Хмельницького обласного краєзнавчого музею в черговий раз прийняв участь у забігу до Дня Героїв «Братерство сталевих». Захід організований Хмельницькою обласною радою на чолі з Віолетою Лабазюк на підтримку ЗСУ. Прямуємо до ПЕРЕМОГИ разом!
Кожна область мала власні правила дорожнього руху
Нещодавно Хмельницькому обласному краєзнавчому музею поціновувач історії, хмельничанин Надворний Богдан Анатолійович передав цікавий артефакт, що зберігався його родиною – брошуру 1948 р. видання з несподіваною назвою «Правила уличного движения по Каменец-Подольской области». Одразу виникає питання – хіба правила дорожнього руху не були однакові для всіх областей країни? Виявляється, що ні. Загальні для усієї країни такі […]