Стартує анонс від Хмельницького обласного краєзнавчого музею пішохідних тематичних екскурсій містом.
Під час вояжу старшого наукового співробітника Катерини Данилової Ви отримаєте достовірну інформацію про давню історію нашого міста, а також про сучасні тенденції у спорті, культурі та освіті Хмельниччини.
Розпочати нашу пізнавальну прогулянку пропонуємо від символічного каменю, який постав у 2000 році при вході до нинішнього парку ім. М.Чекмана, напис на якому стверджує, що звідси з 1431 року і почав розбудовуватися Плоскирів – Проскурів – Хмельницький.
Наш маршрут пролягатиме по історичній частині міста XVI – поч. XX ст.
Подібні новини
Презентація видання «Хмельниччина: минуле, що дивує»
«Хмельниччина: минуле, що дивує» – монографія, що стала візитною карткою серед останніх обласних краєзнавчих новинок. Сьогодні її автор – Сергій Єсюнін – презентує видання у Деражнянському міському історичному музеї. Принагідно повідомляємо, що вийшов новий наклад книги. У вас є можливість придбати її у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї за адресою вул. Подільська,12.
Ігродень “Великдень у музеї”
А у нас на часі – ігродень «ВЕЛИКДЕНЬ У МУЗЕЇ»! Розповідаємо про найцікавіші звичаї та традиції Великодня та розважаємо малят, цього разу – «Звичайного Дива», – активними тематичними забавлянками. Традиційно, ділимось найцікавішими моментами нашої зустрічі!
Пізнаємо рідну мову разом з нашим музеєм. Жовтень
«Ох, і злітають аркушики з календаря. Не встигли озирнутися, а на ньому перших тридцяти осінніх вже немає…» Жовтень у народі охрестили рум’янцем осені, корінником, «місяцем голої землі» та крижаних дощів, брудником. Але рік на рік не приходиться. У жовтні наші прадіди починали згадувати та виглядати солеників, а ще коломийців, торяників… Про кого йдеться? Так по-різному […]